HD 7870 Siyah Ekran Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran kartın Sapphire galiba, evet garantiye gönder mümkünmü bilmiyorum mümkünse iade et paranı al. Ve onun yerine MSI al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatorüm ASUS pahalı olmasa.

Ya şimdi ben kartı başka bir adamdan aldım. Onun faturasıve onun adı yazıyor. Ayrıca tamı tamına 30 günlük kart. Yani iş işten geçti gibi hala iade şansım var mı? Ya da şöyle bir şey teklif etsem yaparlar mı? Şimdi bu kart artık Vatan stoklarında yok, 540 TL'ye %25 indirime denk getirilip alınmış. Bunun üstünü tamamlayıp bir kart almama izin verirler mi? Ama böyle bir şeyi bir daha bu siyah ekran olursa yapacağım.

- - - Güncellendi - - -

Moderatorüm asus pahalı olmasa.

Haklısın hafız aynı model ASUS kart 300 TL daha pahalı insaf ya...

Vatan bilgisayardan yeni bir kart vereceklerini sanmıyorum. Sen kartı garantiye gönderirsin büyük bir ihtimal. Sana sorun olmayan yeni bir kart gönderirler.

Bu sorun bütün kartlarımız da var , sorununuzu çözemeyecegiz diye savururlar. Vatanın da ilgileneceğini sanmıyorum . Geçmiş olsun.

Bu sorun bütün kartlarımız da var , sorununuzu çözemeyecegiz diye savururlar. Vatanın da ilgileneceğini sanmıyorum . Geçmiş olsun.

Hocam hangi firma böyle bir şey der? :D Adamlar zaten açıklama yaptı yurt dışında bütün kartları toplatıyolar. Vatan, ürün tekniken arızalı yani tüketici haklarına göre almak zorunda. :D

Hocam hangi firma böyle bir şey der? :D Adamlar zaten açıklama yaptı yurt dışında bütün kartları toplatıyolar. Vatan, ürün tekniken arızalı yani tüketici haklarına göre almak zorunda. :D
İnşallah alırlar. Türkiye distribütörü nasıl yazılıyorsa artık pek ilgilenir mi bilmiyorum. Vatan da alabilir gerçi sen şansını dene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı