Hearts of Iron 4 Manpower hızlı tükeniyor

Posedyon

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hearts of Iron 4'te Manpower sıkıntısı yaşıyorum. Manpower'ım 62 gözükecekken bir anda 0'a düşüyor, yani hiç yükselmiyor, belli ki manpower bir yere gidiyor ama nereye gittiğini bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Manpower ile division basıyorsun asker yani. Ne kadar çok manpower o kadar çok asker. " (tab tuşunun üstündeki e)tuşu ile konsolu açıp manpower 100000000 falan ya da MP 1000000 yazarsan artar ama hile kullanmış olursun.

Hangi ülkesiniz? Manpower kısmının üstüne gelin çıkan yerin ekran görüntüsünü atın. Bir de O tuşu ile askeri detaylara girin açılan sekmede çarpının yanında bir buton var ona basıp oranında ekran görüntüsünü atın.

Manpower ile division basıyorsun asker yani. Ne kadar çok manpower o kadar çok asker. " (tab tuşunun üstündeki e)tuşu ile konsolu açıp manpower 100000000 falan ya da MP 1000000 yazarsan artar ama hile kullanmış olursun.
Hocam Manpower'ın ne olduğunu biliyorum ve hile kullanmayıda sevmiyorum ama yinede teşekkürler :)
Hangi ülkesiniz? Manpower kısmının üstüne gelin çıkan yerin ekran görüntüsünü atın. Bir de O tuşu ile askeri detaylara girin açılan sekmede çarpının yanında bir buton var ona basıp oranında ekran görüntüsünü atın.
Hocam uğraşamam, zaten Save'i sildim, Alman oynuyodum, Sovyetide aldım ama teşekkürler yinede :)

Yeni konular

Geri
Yukarı