Hedefleriniz Neler?

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Merhaba arkadaşlar. Bu konudan birkaç tane daha vardı ama hortlatma olmaması için daha güncel bir konu açayım dedim.
Kendi hedefim, üniversite sınavından yüksek bir puan almak. Bilgisayar mühendisliğini, iyi bir üniversitede okumak...
Peki, sizlerin hedefleri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi hedefim, üniversite sınavından yüksek bir puan almak. Bilgisayar mühendisliğini, iyi bir üniversitede okumak...
Hadi inşallah en güzel puanı ve en iyi üniversiteyi kazanırsın:)

Mesleğimdeki kademeleri ve eğitimleri atlayarak üst kademelere doğru ilerlemeyi ve başarılı olmayı hedefliyorum. Haliyle daha iyi bir hayat ve yaşam standardı hedefliyorum diyebilirim:)

Gene şu anda çalıştığım İngiliz ve Fransız şirketlerle sözleşmeli çalışmalarıma devam etmek ilk hedefim. Böylece alım gücümü koruyabiliyorum. Sonraki hedefim ise İzmir'de yaşamaya devam etmek, burasıyla çok farklı bir bağım var. Bir sürü şehirde yaşadım, yurtdışında da yaşadım ama bir türlü adapte olamadım. Eğer buradaki hayat şartları daha da kötüleşirse 4. sözleşme başlangıcı olan 2022 yazında İngiltere yolcusu oluyorum maalesef.

Bir diğer hedefim de virüs nedeniyle ertelemek zorunda kaldığım uçuş eğitimini bitirmek ve belgelerimi almak. Maddi durumum şimdikinden biraz daha iyi olursa 4-5 kişilik ufak bir uçak alıp uzun yolculukları onunla yapmayı hedefliyorum.

Son düzenleme:
Ben de üniversite için yazılım mühendisliği düşünüyorum derece yapmak istiyorum. Sonra güzel mutlu bir hayat istiyorum. Yakın hedeflerim de koronadan sonra odamı düzenlemek ve eşyalara kendin yap yöntemi ile yenilemek ve yeni eklemeler yapmak. Ayrıca sistemime eklemeler yapmak.

DguDQxiWAAAx0t0.jpg

Geri
Yukarı