Yeni yilda hedefleriniz neler?

Normalde ben her yeni yili normal duz rutin geciriyordum yani 15 yil boyunca fakat bu sene hayatimda cok şey degisti hedeflerime yaklastim istekli olmamin nedeni bu inanirsaniz cidden basarirsiniz hocam bu hayatta imkansiz dedigim cogu seyi inanmaya calisarak basardim.
Öyle bir enerjim yok olsa bile en fazla bir hafta civarı sürer.

Önceki yaz 1 ay gittim fakat korkumu yenemedim. Yani şöyle 3. gidişimde suda kalıyorum ama Tekken yüzmeye çalıştım ve 2 kere boğulma tehlikesi yaşadım artık suda açılamıyorum. Çivilime falan suda kontrol çok basitleşti fakat kulaç atamıyorum. (havuzda)

Ilk bogulma tehlikesini havuzda gecirmistim 7-8 yasinda yuzme bilmez halde suya bombalama atlamistim yaklasik 10-15 saniye suyun altindaydim son anda kuzenim suya daldi daha sonra birkaç gun kolluk ile yuzdum yavas yavas havuzun kenarina tutunup yuzmeye başladım sonra nefesimi tutarak karsidan karsiya yuzmeye calistim sizde boyle ogrenebilirsiniz hocam.

İngilizcemi geliştirmeyi planlıyorum bir de şu sınıfı geçek sonrasına bakarız.

Hocam bence planlarinizi onceden yapmalisiniz.

Ilk bogulma tehlikesini havuzda gecirmistim 7-8 yasinda yuzme bilmez halde suya bombalama atlamistim yaklasik 10-15 saniye suyun altindaydim son anda kuzenim suya daldi daha sonra birkaç gun kolluk ile yuzdum yavas yavas havuzun kenarina tutunup yuzmeye başladım sonra nefesimi tutarak karsidan karsiya yuzmeye calistim sizde boyle ogrenebilirsiniz hocam.

Ben direk artık çivileme yapıyorum ve hemen sonra yüzeye çıkıp suda ilerlemeye çalışıyorum yorulduğumda belimi suya dayayıp bekliyorum ki hiçbir nesne suda batmaz dedikleri doğru burnum hep açıkta kalıyor nefes alıp veriyorum sonra ters dönüp yoluma devam ediyorum. Suya alıştıktan sonra çıkasınız gelmiyor yeni yılda mutlaka yapmanızı öneririm bol bol.

1. Blender ile 3 boyutlu Mercedes yapacağım.
  2. Elimdeki parçalarla motor yapacağım. Araba motoru olacak. Tasarımı bitti.
  3. Yaptığım motoru ekspertize götüreceğim. Orada beygir gücü hesaplanacak.
  4. İngilizceyi B2'den C1'e yükselteceğim.
  5. Otobanda araba kullanacağım.
  6. Popüler kültür etkisinde kalmadım, kalmayacağım.
  7. Haziran 2023'de Oxford sertifikası alacağım. Bu sertifikayı aldığım zaman toplam 4 tane sertifikam olacak.
  8. Rock gitar çalmayı öğreneceğim.
  9. Burada moderatör olmayı amaçlıyorum.
  10. Hiçbir kızla sevgili olmayı düşünmüyorum. Arkadaş olur ama sevgili olmaz. Çünkü hayatımda planladığım farklı şeyler var ve bütün vaktini olmayacak sevgilime harcamayacağım.

Geri
Yukarı