Hepsiburada dolandırıcılığı

Heyet sonucunu beklemek dışında yapılabilecek bir şey yok.

Bende üst segment kulakiçi kulaklık almıştım bozuk gelmişti, iade alamayız hijyen cart curt dediler. Servise gönderin bozuk olduğuna dair rapor versin dediler, servisi arıyorum açan yok.

Tekrar dedim hepsiburada ya ben kutusunu açmadan nasıl anlayacam bozuk olup olmadığını, yapacak bişey yok iade yok dediler, ben yarın kargoya vereceğim eğer onaylanmazsa dava açacağım dedim. Ek olarak da şikayetvar sitesine yazdım 2 gün sonra onaylandı.

En iyisi Amazon, burda hepsiburada sorunu yaşadınız ancak ben trendyol, N11 vs hepsinde sorun yaşadım. Hepsi çöp firmalar.

Hocam bu olay mahkemeye giriyor. Hakem heyeti başvurum hazırda var. Oraya başvurmak için iptal ettirmem gerek. Hakem heyeti olumsuz sonuçlanırsa dediğiniz şeyi o zaman yapabilirim.
Hocam hakem heyetinde 2 yıldır bekleyen arkadaşlarım var 2 yıl sonra ürününüzün değeri 11.3300 TL sınır değişince altında kalacaktır ona göre planlamanızı öneririm.

Hocam hakem heyetinde 2 yıldır bekleyen arkadaşlarım var 2 yıl sonra ürününüzün değeri 11.3300 TL sınır değişince altında kalacaktır ona göre planlamanızı öneririm.
En geç 6 ay içerisinde belirleniyormuş hocam. Maksimum hakem heyeti 1 yıla kadar uzatabilirmiş. Eğer 6 ay içerisinde sonuçlanmaz ise dediğiniz şeyi uygularım hocam. Şimdi 2 ay geçti, 3 ay daha geçsin sonuç gelmezse de tuketici mahkemesi.

Hocam mesajımı tam okudunuz mu bilmiyorum. Ama hakem heyetine başvurduğumu mesajda belirttim. Hakem heyetine başvuru yapalı 2 ay oldu. Ayrıca yetkili servisin çizdiğini de ilçe hakem heyetime gidip ek dilekçe verdim.

Yaklaşık 3 ayda sonuçlanır. Sonuçlandığında sıfır telefonunuz hayırlı olsun hocam.

Hocam süreç uzun sürer bilginiz olsun. Twitter ve Şikayetvar üzerinden firmaya mutlaka yazın. Oradan yetkili biri ararsa konuşmasından anlarsınız zaten o şekilde gönderirseniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Hocam süreç uzun sürer bilginiz olsun. Twitter ve Şikayetvar üzerinden firmaya mutlaka yazın. Oradan yetkili biri ararsa konuşmasından anlarsınız zaten o şekilde gönderirseniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Yetkili biri ararsa mı? Hepsiburada genel müdürlükten ulaştılar hocam, departman felan cart curt attılar işte. Şikayetvar üzerinden yazdım yine genel müdürlükten arandım, cihazı gönderin diyor ama yine bir şey çıkmıyor..

Yetkili biri ararsa mı? Hepsiburada genel müdürlükten ulaştılar hocam, departman felan cart curt attılar işte. Şikayetvar üzerinden yazdım yine genel müdürlükten arandım, cihazı gönderin diyor ama yine bir şey çıkmıyor.
Hocam sizi arayan kişinin ben sürecin takipçisi olacağım demesi gerekir. Diğer türlü talep başka birine gittiğinde hiç okumuyor galiba kafasına göre bir şeyler yapıyor. Bu çalışanlar ne yapıyorlar anlamıyorum sanki şirket kendininmiş gibi bir tavır sergiliyorlar. Hiç sorunu anlamaya çalıştıklarını ve yardımcı olmak istediklerini düşünmüyorum.
Süreç uzar ama istediğiniz sonucu alırsınız diye düşünüyorum.

Hocam sizi arayan kişinin ben sürecin takipçisi olacağım demesi gerekir. Diğer türlü talep başka birine gittiğinde hiç okumuyor galiba kafasına göre bir şeyler yapıyor. Bu çalışanlar ne yapıyorlar anlamıyorum sanki şirket kendininmiş gibi bir tavır sergiliyorlar. Hiç sorunu anlamaya çalıştıklarını ve yardımcı olmak istediklerini düşünmüyorum.
Süreç uzar ama istediğiniz sonucu alırsınız diye düşünüyorum.
İnşallah hocam.. Jelatinsiz çıktığının video kaydı var. Zaten şikayetvar sitesinde talep attığımda genel müdürlük cart curt dediler yine aynı. İnşallah iyi sonuç çıkar..

İnşallah hocam.. Jelatinsiz çıktığının video kaydı var. Zaten şikayetvar sitesinde talep attığımda genel müdürlük cart curt dediler yine aynı. İnşallah iyi sonuç çıkar..
Hocam sanırım tüketici hakem heyetine başvuran sizdiniz. Sizin başvurunuzun değerlendirilmeye alınması mümkün değil çünkü 11.350 TL sınırı aştığınızdan dolayı heyet başvurunuzu usulden reddeder yapmanız gereken doğrudan tüketici mahkemesine (kendi ilinizde bulunan mahkemede açabilirsiniz) gidip dava harcı ödemeden açabilirsiniz.

Hocam sanırım tüketici hakem heyetine başvuran sizdiniz. Sizin başvurunuzun değerlendirilmeye alınması mümkün değil çünkü 11.350 TL sınırı aştığınızdan dolayı heyet başvurunuzu usulden reddeder yapmanız gereken doğrudan tüketici mahkemesine (kendi ilinizde bulunan mahkemede açabilirsiniz) gidip dava harcı ödemeden açabilirsiniz.
18 yaş altı olduğumdan, hakem heyeti başvurusunu velim ile açtım. Hakem heyeti isterse 13 bin lira olsun, yine reddedilmez işleme alınıyor hocam.

Geri
Yukarı