Hepsiburada İade Rezaleti

Cihazın kutusunu açtıysanız test ederek iade almaları normal. Bozuk ürün denk gelmesi sizin kısmetiniz maalesef.
Kutu hiç açılmamış olsa problem yaşamazdınız.
Çünkü ben hem hepsiburada hemde hepsiburada üzerinden farklı satıcılardan veya N11 ve Gittigidiyor dan aldığım bir sürü cihazı iade ettim. Ki hepsiburada dan indirim döneminde 5 monitor alıp test edip 4 tanesini iade ettim sorun yaşamadım.
Sizin kısmetiniz artık. Servis raporunu beklemeniz gerek maalesef.
Kutuyu siz açtıysanız size bozuk ürün sattıklarını da bilemezler.

Rezalet diye açılan başlıklardan nefret etmeye başladım ya.

Hepsiburada İade Sorunu diye aç. Rezalet diyince neler gördü bu gözler, neler okudu. Bu onların yanında Şam'da kayısı.

Cihazın kutusunu açtıysanız test ederek iade almaları normal. Bozuk ürün denk gelmesi sizin kısmetiniz maalesef.
Kutu hiç açılmamış olsa problem yaşamazdınız.
Çünkü ben hem hepsiburada hemde hepsiburada üzerinden farklı satıcılardan veya N11 ve Gittigidiyor dan aldığım bir sürü cihazı iade ettim. Ki hepsiburada dan indirim döneminde 5 monitor alıp test edip 4 tanesini iade ettim sorun yaşamadım.
Sizin kısmetiniz artık. Servis raporunu beklemeniz gerek maalesef.
Kutuyu siz açtıysanız size bozuk ürün sattıklarını da bilemezler.
Bu konuyu okudum fakat kullanılmış ürünü sorunsuz almışlar. Mesajlarıma cevap vermiyorlar iade ne durumda bilgi alamıyorum.

Hepsiburada'dan yüzlerce ürün alıp onlarcasını iadeye değişime garantiye yolladık daha bir sıkıntı yaşamadık ki ürün alırken ilk tercih ettiğimiz yerlerdendir. 14 gün süreyi aşmışsınız ürünü yetkili servise yollamaları kadar doğal bir şey yok. Arıza tespit edilir iade yada değişim olur. Ortada bi rezillik yok adamlar normal prosedürü uyguluyor, altını çiziyorum uyguluyorlar aksattıkları birşey yok.

Bugün ürün iade onayımı verdiler. Sanırım ürünlerde kronik sorun mevcut bu yüzden satıştan kaldırmışlar. Şimdi bankanın ücreti hesabıma yatırmasını bekliyorum.
Hepsiburada'dan yüzlerce ürün alıp onlarcasını iadeye değişime garantiye yolladık daha bir sıkıntı yaşamadık ki ürün alırken ilk tercih ettiğimiz yerlerdendir. 14 gün süreyi aşmışsınız ürünü yetkili servise yollamaları kadar doğal bir şey yok. Arıza tespit edilir iade yada değişim olur. Ortada bi rezillik yok adamlar normal prosedürü uyguluyor, altını çiziyorum uyguluyorlar aksattıkları birşey yok.
Okumadan gelip burada yorum yapıyorsunuz. Konuda zaten 14 gün kolay iade süresi geçmeden başvuru yaptığımı yazmışım. Aynı sizin gibi Hepsiburada çalışanları yazdıklarımı okumadıkları için 2 haftadır haksız yere bekletiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı