Hepsiburada iadeyi kabul etmedi

Tahminim adam kendisi böyle yaptı bu kutuyu. Ama bildiğime göre, 14 gün içinde koşulsuz ve şartsız bir şekilde iade hakkın mevcut. Keşke video alsaydın kutuyu elindeyken.

İşte bu yüzden sadece satıcısı Hepsiburada olan, Amazon.com.tr olan ürünleri alıyorum.

Bana da öyle geliyor yani baksana yırtığa normal bir şekilde olacak gibi değil ama kimsenin günahını almamak lazım.
Çok garip, satıcı nasıl kabul etmiyor? Sizin söylediğinizi değil de Hepsiburada'nın satıcıyla iletişime geçip iadesini sağlamalı. Hepsiburada satıcılarla bu şekilde anlaşıyor. Hepsiburada'a detaylı ve doğru şekilde anlattığınıza emin misiniz?

Evet kendileri bana destek talebi oluşturdu profilimde destek taleplerim yerinde görünüyor orada da bana olanları satıcıya anlatmam için mesaj bölümü var bakalım süreç nasıl geçecek.

Aynı şeyi yaşadım. Mahkemeye vereceğimi söylediğimde korkup iadeyi kabul etmişti. Sizde de aynı şekilde olur diye düşünüyorum. Olmaz ise hiç çekinmeden verin mahkemeye. Ayrıca bundan sonra iade işlemi yapacaksanız kargolarken videoya çekin.

Kutu hasarlı da olsa iade almaları lazım diye biliyorum. Bu arada sesler boğuk ise Logitech Türkiye ile iletişime geçin. %99 yeni ürün yollarlar. Kulaklık, fare ve klavyede Logitech kullanan arkadaşlarım bir sorun yaşadığında hemen ürün değişimi olmuştu. Garantisi bitmiş kulaklığa sıfır pad bile yolladılar. Logitech Türkiye taleplerinize olumsuz cevap verirse uluslararası Logitech ile iletişime geçin. Türkiye'de sorun olunca uluslararası hizmet eski ürünü bile istemeden direkt yeni ürün yolluyor. Birkaç arkadaşımda çift fare, klavye ve kulaklık sahibi oldu Logitech uluslararası sayesinde.

Aynı şeyi yaşadım. Mahkemeye vereceğimi söylediğimde korkup iadeyi kabul etmişti. Sizde de aynı şekilde olur diye düşünüyorum. Olmaz ise hiç çekinmeden verin mahkemeye. Ayrıca bundan sonra iade işlemi yapacaksanız kargolarken videoya çekin.

Artık öyle yapacağım bana da bir ders oldu.
Kutu hasarlı da olsa iade almaları lazım diye biliyorum. Bu arada sesler boğuk ise Logitech Türkiye ile iletişime geçin. %99 yeni ürün yollarlar. Kulaklık, fare ve klavyede Logitech kullanan arkadaşlarım bir sorun yaşadığında hemen ürün değişimi olmuştu. Garantisi bitmiş kulaklığa sıfır pad bile yolladılar. Logitech Türkiye taleplerinize olumsuz cevap verirse uluslararası Logitech ile iletişime geçin. Türkiye'de sorun olunca uluslararası hizmet eski ürünü bile istemeden direkt yeni ürün yolluyor. Birkaç arkadaşımda çift fare, klavye ve kulaklık sahibi oldu Logitech uluslararası sayesinde.

Logitech zaten iyi bir ekipman üreticisi bana göre ama PC eski ondan dolayı olduğunuda düşünmedim değil.
Eğer zorlarsanız mağdur olduğunuz süreç kadar tazminat bile alabilirsiniz.

Yaşım biraz küçük savcılık dava işleri nasıl yürür bilmiyorum.
Arkadaşlar bu mesajı ilettiler.

1623749331035.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı