Hepsiburada Rezaleti

Hepsiburada black friday'i bahane ediyor bi tek onlardamı var heryerden ürün aldım takır takır geldi burda olan ya ellerinde olmayan ürünleri insanlara sattılar
bunu göze alacaklarını sanmıyorum ikinci seçenek satıcısı hepsiburada olan ürünler hepsijet denilen uyduruk kargo ile geliyor.

O uyduruk kargo patladığı için ellerindeki ürünleri dağıtmadan yenilerini alamıyorlar o yüzden bekletiliyor insanlar ne salak bir firmaymış yoğunluğu gördün senin dandik firman patladı 10 günlük sıradan bir kargo firması ile anlaş yoğunluğu atlat müşterilerini magdur etme 30 kasım kargoya verilecek ürünüm halen kargoya verilmedi verileceğinide düşünmüyor verilse bile hepsijette 4-5 gün sürüneceğiz.İşin özü kurumsallıktan uzak bu tip firmalarla çalışmayın

Müşteri hizmetlerinide tepki nedeniyle kapatıp insanları robota yönlendirmekte tam bi rezalet
Tüm yazdıklarınızda haklısınız ama işte dönemden dolayı anlayış gösterilebilir. Gerçi böyle dediğime bakmayın ben olsam ben de kızardım 😄
Anlayışmı siparişin altında eşşek kadar süper hızlı kargo yarın elinde yazarken black friday den haberleri yokmuydu madem öyle koysalardı yoğunluktan dolayı gecikme olabilir diye bizde bilerek alsaydık.Üstüne üstlük benden birde süper hızlı gönderi diye 10 TL para aldılar.Bir tek black friday satıcısı hepsiburada olan ürünlerdemi var

Fatihteki sirkecideki sıradan amca normal kargoyla ürünümü çat diye gönderebiliyorsa koca hepsiburada mı gönderemiyor?

Son düzenleme:
Yaptıkları PR'ı pazarlamayı günün sonunda tüm rakiplerinden önce kendi ayağına sıkması için yapmış olması çok enteresan. Bir daha satıcı olarak Hepsiburada'dan ürün alacağımı özelliklede o leş dandik kargo firmasını yani HepsiJET'i Hepsiburada'daki pazar yerindeki esnafa yarın öbürgün olurda kullanma zorunluluğu getirilip, dayatırlarsa artık oradan bir ürün bile almam.

HepsiJET ile iade aldılar 5 gündür merkeze götürüpte üstatlar bakamadığından iade alamıyorum. Çin'den 10-14 günde İstanbula varan mallar, dandik hepsiburada deneyimi ve ondan çok daha dandik kağnı hızındaki HepsiJET ile İstanbuldan İstanbula 14günde gelemiyor. Şaka değil Anadolu yakasından Avrupa yakasına 21 Kasım'dan beri (bugün 4 Aralık) teslim edilmedi.

Olmayan malları satmamı dersin, yavaş kargo çözümünü müşteriye dayatmaya çalışması mı dersin, 3. Parti kargo şirketleriyle bir sinerji içinde çalışıp süreci yönetememesimi dersin, tüm rakiplerinden önce patlayan sitesi mi dersin sadece pazarlamayı iyi yaparak kendilerinin balon olduklarını ispatlayıp 21 Kasım'a kadar şişirdilerde şişirdiler. Hiç kuşkusuz bu balonda müsait bir yerinizde patladı. Bu saatten sonra kullanmam kullananıda caydırırım.

Yaptıkları PR'ı pazarlamayı günün sonunda tüm rakiplerinden önce kendi ayağına sıkması için yapmış olması çok enteresan. Bir daha satıcı olarak Hepsiburada'dan ürün alacağımı özelliklede o leş dandik kargo firmasını yani HepsiJET'i Hepsiburada'daki pazar yerindeki esnafa yarın öbürgün olurda kullanma zorunluluğu getirilip, dayatırlarsa artık oradan bir ürün bile almam.

HepsiJET ile iade aldılar 5 gündür merkeze götürüpte üstatlar bakamadığından iade alamıyorum. Çin'den 10-14 günde İstanbula varan mallar, dandik hepsiburada deneyimi ve ondan çok daha dandik kağnı hızındaki HepsiJET ile İstanbuldan İstanbula 14günde gelemiyor. Şaka değil Anadolu yakasından Avrupa yakasına 21 Kasım'dan beri (bugün 4 Aralık) teslim edilmedi.

Olmayan malları satmamı dersin, yavaş kargo çözümünü müşteriye dayatmaya çalışması mı dersin, 3. Parti kargo şirketleriyle bir sinerji içinde çalışıp süreci yönetememesimi dersin, tüm rakiplerinden önce patlayan sitesi mi dersin sadece pazarlamayı iyi yaparak kendilerinin balon olduklarını ispatlayıp 21 Kasım'a kadar şişirdilerde şişirdiler. Hiç kuşkusuz bu balonda müsait bir yerinizde patladı. Bu saatten sonra kullanmam kullananıda caydırırım.
Bir daha tercih etmeyin. Bende aynı şekilde yaptım ve iade ettim ürünü. Bana aynı gün teslim yazıpta 10 gün sonra gelen ürünü ne yapayım? Geçmiş olsun.

23'ünde verdiğim siparişin hala kargoya verilmemesi çok gülünç değil mi ya? Artık sinir, kendisini boşvermişliğe, vurdumduymazlığa bıraktı :D
Geçmiş olsun.Hepsiburada için o cuma hakikaten kara cumaya dönüştü.Birçok müşteri kaybetti tahminimce.Böyle kurumsal bir firmanın bu kadar amatör hata yapması komik :)

Aldıktan sonra 5 gün sonra aynı gün kargoya verilen ürünlerden birisi 1 haftadır İzmir'de biride halen, İzmir'e gelmiş değil.

1575558779238.png

1575558878146.png

1575558816759.png

1575558840910.png

Amazon dan gigabyte 2070 super siparişi vermiştim kampanya olunca vazgeçmiştim, pişman oldum. Amazon.tr den aldığım her ürün black friday da kargo sonrası ertesi gün teslim edildi, sadece almış olduğum monitör 5 gün kadar geç kaldı şu anda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı