Hepsiburada Rezaleti

Yahu keşke iade alsalar ona da razıyım ama ürünün nerede olduğu ya da ürüne ne olduğunu bilmiyorlar ki bir şey değil en son beni suçlamasalar... Hayır başka ürün çeşitliliği olan sitede bulamıyorum zırt pırt buraya düşüyorum...
Hocam, eğer diğer ürünleri kullanmadıysanız, iade etmeyi deneyin, ya da kasten iade tehditi edin, bakalım ürünleri gönderecekler mi?

İyi de doların artışı ile stokta mevcut ürünün ne ilgisi olabilir ki? Sizin ürününüzün kargo ve satıcısını bilmiyorum ama yüksek ihtimalle HepsiJet ve Hepsiburada dır. Bence HepsiJet kaynaklı bir sorun bu hayır madem düzgün organize edemiyorsunuz normal kargo şirketlerini kullanmaya devam edin...

İlk önce kendileri gönderecekti yazdım ya tam okumadınız sanırım, sonra tedarik edemiyoruz diye başka satıcıya attılar ama yine yok sonra sıkıştırınca kargoya verildi ama hala yok. Dolar artınca tedarikçi elindeki maldan daha da kar ermek istiyor Türkiye'nin gerçeği bu.

İlk önce kendileri gönderecekti yazdım ya tam okumadınız sanırım, sonra tedarik edemiyoruz diye başka satıcıya attılar ama yine yok sonra sıkıştırınca kargoya verildi ama hala yok. Dolar artınca tedarikçi elindeki maldan daha da kar ermek istiyor Türkiye'nin gerçeği bu.
Sanırım görmemişim, kusura bakmayın. Bana da konu'da belirttiğim gibi Aras Kargo ile yollayacaklarını hatta gönderi numarasını bile ilettiler ama sonra yanlış bilgi dediler...
Benim yine 150 liralık bir şey gerçi sizin durumunuz daha kötü.

Amazon hariç hepsi şerefsiz. Parayı alırken tık diye alıyorlar. Hizmete gelince tırışka.

Geri
Yukarı