Hepsiburada servis raporlu laptopun değişim/iadesi

Ben de bilgisayardan çalışıyorum. Zaten servise götür getir yeterince uğraştım raporu almak için. Cidden sinirlendim bayağı.
Benim ürün de stokta gözükmüyor. Para iadesi olacağını bilsem kesin olarak, şu an sipariş verir yeni cihaz alırım. Nasılsa para sonra da yatar. Fakat stokta gözükmediği halde, bir şekilde değişim için ayırdıkları stok falan var ise ve üstüne yine o cihaz gelirse gereksiz yere o kadar para vermiş olurum.
O yüzden muğlak şekilde beklemedeyim senin gibi. Her gün WhatsApp'dan yazıp rahatsız etmeyi düşünüyorum :D
Aynı durum bende de mevcut. İade için direteceğim. Şu belgeler bir ulaşsın da bakalım. Bende para iadesi olmama garantisiyle alamıyorum.

Talebim onaylandı. Sanırım ürünü kendileri yetkili servisten almışlar. Arayıp ürünün stokta olmadığını, para iadesi olabileceğini söylediler. Onayladım. 2-8 iş günü içerisinde bankanız geri ödeme yapacaktır dediler.
Hepsiburada bu bağlamda son derece güvenimi kazandı. Süreç boyunca WhatsApp Destek Hattı çok kullanışlıydı. Artık hepsiburadacıyız :D

Yeni konular

Geri
Yukarı