Hepsiburada üzerinden kulaklığın iadesi kabul edilmiyor

Patrick Batemann

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepinize merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki hafta önce Hepsiburada üzerinden kulaklık sipariş verdim. Fakat adreslerde Ankara'da oturan komşumuz da kayıtlıymış ve kargo Ankara'ya gitmiş (Konya'da oturuyorum.). Hal böyle olunca bende 120TL'lik kulaklığa kargo ücreti vermek istemedim, bu yüzden iade talebi oluşturdum. Birkaç gün gün sonra kulaklığı aldılar yine birkaç gün içinde satıcıya ulaştı. Talebim reddedildi Ankara'daki komşumuz gelen kulaklık kutusunu yırtarak açtığı için iade alamamışlar. Geri kargoladılar aslına bakarsanız buraya kadar problem yok, kargo geri geldiğinde getiren adam demişki niye iade alınmadı ki demiş bakmış kargoya sonra ben bunu iade ederim demiş gitmiş. Komşumuz bize haber vermeden adamla beraber kargoyu göndermiş, ne yapacağım ben şimdi kargo şu an Ankara'ya doğru gidiyor diyor fakat yanlış gösteriyor. Teslim edilmeden önce de öyleydi, iade talebimde reddeldi nasıl oacak iade sizce dolandırıldım mı?

kulaklık.PNG

kargo.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Komşu dediğim annemin arkadaşı adresi de hesaba o eklemiş zaten o yönden bi problem olacağını düşünmüyorum, varsa problem kargocudadır.

Geri
Yukarı