Hepsiburada’dan alınmış iPhone 11 iade edilir mi?

Ben aynı durumu 2 sene önce yaşamıştım, aldığım telefon tam olarak 3 gün sonra -700 tl indirime girerek tarihin en dip fiyatını görmüştü. Müsteri hizmetlerini arayıp bilgi istedim. Hattınızı taktıysanız iade alamıyoruz maalesef demişlerdi.

Ben aynı durumu 2 sene önce yaşamıştım, aldığım telefon tam olarak 3 gün sonra -700 tl indirime girerek tarihin en dip fiyatını görmüştü. Müsteri hizmetlerini arayıp bilgi istedim. Hattınızı taktıysanız iade alamıyoruz maalesef demişlerdi.
Ben müşteri hizmetleriyle görüşmeden siparişlerim bölümünden kolay iade isteyeceğim ama bilemedim şimdi, kararsız kaldım.
Bir bakayım.

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında 48. maddesinin 4. bendi: Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Peki SIM karti takılan cihazlarda iade olmazla alakalı bir yasa var mi?

Ben müşteri hizmetleriyle görüşmeden siparişlerim bölümünden kolay iade isteyeceğim ama bilemedim şimdi, kararsız kaldım.

Peki SIM karti takılan cihazlarda iade olmazla alakalı bir yasa var mi?

Öyle bir yasa göremedim.

3 gün önce Hepsiburada'dan iPhone 11 aldım ve hat takılı şekilde 2 gündür kullanıyorum. Uzun süredir Android kullandım ve son 2 gündür iOS kullanıyorum. Açıkçası pek beğenemedim iOS'u. Telefondan memnunum bu arada sadece Android'e geri dönmek için iade etmek istiyorum. Hepsiburada'dan kolay iade bölümünden telefonu iade edebilir miyim?
Sorun çıkartamazlar hayır. Kulaklık iadesi kesinlikle almayız dediler 2 kulaklık iade ettim. Satıcı Hepsiburada ise sorun çıkartacaklarını sanmam.

Anlık bir hevesle iPhone 11 aldım fakat IOS'u beğenemedim, kararsız kaldım acaba iade etsem mi diye.
İçinize sinmediyse iade etmeyi deneyin hocam. Fakat biraz şans verebilirsiniz bence.

Telefondan memnun musun peki.
Telefondan çok memnunum kamerası ve video kalitesi harika, ses yüksekliği de öyle. Ekranı kötü değil, abartanlar çok var ama bana hiç kötü gelmedi. Ben iosa alışamadım pek beğenemedim. S21 denemiştim mağazada o telefonu kullanmak bana daha çok zevk vermişti.

Geri
Yukarı