Hepsiburada’dan alınmış iPhone 11 iade edilir mi?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
3 gün önce Hepsiburada'dan iPhone 11 aldım ve hat takılı şekilde 2 gündür kullanıyorum. Uzun süredir Android kullandım ve son 2 gündür iOS kullanıyorum. Açıkçası pek beğenemedim iOS'u. Telefondan memnunum bu arada sadece Android'e geri dönmek için iade etmek istiyorum. Hepsiburada'dan kolay iade bölümünden telefonu iade edebilir miyim?

3 gün önce Hepsiburada'dan iPhone 11 aldım ve hat takılı şekilde 2 gündür kullanıyorum. Uzun süredir Android kullandım ve son 2 gündür iOS kullanıyorum. Açıkçası pek beğenemedim iOS'u. Telefondan memnunum bu arada sadece Android'e geri dönmek için iade etmek istiyorum. Hepsiburada'dan kolay iade bölümünden telefonu iade edebilir miyim?

14 gün boyunca şartsız iade edebilirsiniz.

3 gün önce Hepsiburada'dan iPhone 11 aldım ve hat takılı şekilde 2 gündür kullanıyorum. Uzun süredir Android kullandım ve son 2 gündür iOS kullanıyorum. Açıkçası pek beğenemedim IOS'u. Telefondan memnunum bu arada sadece Android'e geri dönmek için iade etmek istiyorum. Hepsiburada'dan kolay iade bölümünden telefonu iade edebilir miyim?

Hattı takıp kullandığınızdan dolayi sorun çıkartabilirler.

Bir bakayım.

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında 48. maddesinin 4. bendi: tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.
Peki iade olmazsa ne yapmalıyım?
Hattı takıp kullandığınızdan dolayi sorun çıkartabilirler.
Ben de öyle düşünüyorum, bir sorun olacak gibi hissediyorum.

Emin olamadım şimdi, aklımda S21 kaldı, yerine iPhone 11 tercih ettim. İade edersem şimdi mantıklı bir seçim yapmış olur muyum bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı