İtopya'dan Alışveriş Yapmayın, Yaptırtmayın

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
3 gün önce CH321 adı altında kulaklık aldım, elime 1 gün içinde ulaştı. Normalde kargosu rezalet bir firma sanıyordum fakat cidden 1 gün içerisinde geldi geldiği gibi kulaklığı takıp rahatlığa baktım ve rahat değildi.

Direkt siteye girip "iade et"e bastım, 3 gündür iade talebi değerlendiriliyor diyor. Mail vs. attım fakat hala cevap yok. Büyük olasılıkla iadeyi kabul etmeyecekler. Bundan sonra İtopya'dan birisine kişisel bir ürün önermeyeceğim, siz de önermeyin. 300 TL'lik ürünü şu anda kullanamayacağım, orada öyle köşede kalacak. İade almıyorlar.

Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi firmalar varken cidden İtopya'dan ürün almak saçmalık. @itopya.com

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan çok alışveriş yapan yok zaten. Yani ben yapmam. Çok sevdiğim bir site değil. Dava açın, köküne kadar alırsınız. Tabii o zaman da faizden kazanıyorlar, ama yapacak bir şey yok.

Şu an en iyisi Amazon, hem iade politikası, hem de müthiş bir kargo firması ile çalışıyor, ailem iç Anadolu'da oturuyor, 2-3 haftada gelen kargolar Amazon sayesinde 2 günde ve çok müthiş bir paketleme ile geliyor, ayrıca 5 liralık kargo bile ücretsiz kargo oluyor eğer prime kullanıyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı