Hepsiburada'dan telefon almak

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İlk defa internet üzerinden telefon alacağım.

Hepsiburada satıcısından bu ürünü almak istiyorum. Satıcı Hepsiburada olduğu için çoğu yerden güvenilir diye duyumlar alıyorum ama telefonu buradan alıp da sorun yaşayanlar olmuş.

Telefon elime ulaştığında yapmam gereken özel bir şey var mı ? kutunun hasarlı gelmesi ya da ürünün yanlış/sahte olması durumunda iade kısmında sorun yaşar mıyım?

@ufuk_ufuk un da dediği gibi satıcısı Hepsiburada idi. 3 tane telefon aldım, sorun yaşamadım. Ben Hepsiburada'nın müdavimlerindenim.
Alacağın cihaza donanım testi yapabilirsin. İnternetten azıcık araştır bulursun, nasıl yapıldığını.
Ekran, dokunmatik, hoparlör, ahize, sensör testleri yeterli olur diye düşünüyorum.

Hepsiburada satıcısından bu ürünü almak istiyorum. Satıcı Hepsiburada olduğu için çoğu yerden güvenilir diye duyumlar alıyorum ama telefonu buradan alıp da sorun yaşayanlar olmuş.

Telefon elime ulaştığında yapmam gereken özel bir şey var mı? Kutunun hasarlı gelmesi ya da ürünün yanlış/sahte olması durumunda iade kısmında sorun yaşar mıyım?

Ürünün sahte olması biraz düşük bir ihtimal. Ben elektronik cihazları genelde Hepsiburada'dan alırım. Alırken dikkat edilmesi gereken hususlar; yenilenmiş cihaz olup olmadığını kontrol etmek, mağaza yorumları, satıcı puanı ve ürün yorumları olacaktır. Bunlar yüksekse sorun olmaz. Ve satıcı Hepsiburada ise hiç sorun yaşamazsınız. Ama dikkat edin yenilenmiş cihaz olmasın Hepsiburada onu da satıyor çünkü.

Hepsiburada'dan trrendyoldan satıcı fark etmez bakmadan alıyorum ne ürün olursa olsun sorun olursa zaten hepsburada ya da Trendyol'u arayıp mağdurluğumu gideriyor satıcı hakkında problem olduğunda.

Telefon elime ulaştığında yapmam gereken özel bir şey var mı ? kutunun hasarlı gelmesi ya da ürünün yanlış/sahte olması durumunda iade kısmında sorun yaşar mıyım?
Sıkıntı olmaz, ben geçtığimiz Eylülde almıştım en son, tek yapmanız gereken şey normal telefon kurulumunu yapmak.

Satıcı kim olursa olsun biraz nasip meselesi. Arkadaşıma satıcısı hepsiburada olan samsung bir telefon aldık ve garantisi aylar önce başlamış bir telefon gönderdiler. Daha sonra gönderirken de problem yaşadık. Kendi alışverişlerim de oldu problem yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı