Her gün 3 km yürümek kilo verdirir mi?

Tamam skinnyfatsin işte.
Tek çare yerine kas koymak zamanında ben de öyleydim 172 boyda 65 kilo geziyordum ama göbek vardı :D

Şu anlık yürüyüş yapsam evde mekik olur mu hocam şınavda biraz zorlanıyorum.

Önemli olan yaptığın antrenman değil yediğin yemekler oluyor skinny fat durumunda o yüzden bol proteinli beslenebilmen lazım bütçen buna yetiyor mu? Kilonu 1.5'la çarpıp çıkan sonuç kadar protein tüketmen lazım her gün.

Yürümek kilo verdirmez gerektiğinden düşük kalori almak kilo verdirir. Sen istersen 100 kilometre koş ihtiyacın olandan fazla/aynı kalori alırsan zayıflamazsın.

Önemli olan yaptığın antrenman değil yediğin yemekler oluyor skinny fat durumunda o yüzden bol proteinli beslenebilmen lazım bütçen buna yetiyor mu? Kilonu 1.5'la çarpıp çıkan sonuç kadar protein tüketmen lazım her gün.

Hocam her gün salata yemeye çalışıyorum ekmekde yememeye çalışıyorum.

Şu anlık yürüyüş yapsam evde mekik olur mu hocam şınavda biraz zorlanıyorum.

Yürüyüş sana yaramaz kardiyoluk işin yok ha kondisyonum rezalet dersen olabilir tabii ki diğer antrenmanları rahat yapmak için.
Ama senin şu an asıl bakacağın şey Calisthenics dediğimiz spor türü (yanlış yazmış olabilirim) bu alanda Criss Herian'dı sanırım bir YouTuber abimizin güzel ev içi workout videoları var.

Öğrencisin değil mi? Ne kadar harçlık alıyorsun haftalık.

Hocam aylık 1.600

Yürüyüş sana yaramaz kardiyoluk işin yok ha kondisyonum rezalet dersen olabilir tabii ki diğer antrenmanları rahat yapmak için.
Ama senin şu an asıl bakacağın şey calisthenics dediğimiz spor türü (yanlış yazmış olabilirim) bu alanda criss Herian'dı sanırım bir YouTuber abimizin güzel ev içi workout videoları var.

Anladım hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı