Hiç arkadaşım yok

xxaiden3

Kilopat
Ne alaka diyebilirsiniz ama sadece söylemek istedim belki yardım edersiniz diye.
Sadece 2 arkadaşım var ve onlarda lise arkadaşım olduğu için çok az buluşuyoruz evde çok sıkılıyorum nasıl arkadaş edinebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşsız bir hayat yaşabilirsin aslında. Fakat illaha arkadaş istiyorsan bir şeyler yapmaktan utanma. Discord sunucularında gez, okulda insanlarla konuş. Kısacası bir şeyi yapmaktan utanma.

Ne alaka diyebilirsiniz ama sadece söylemek istedim belki yardım edersiniz diye.
Sadece 2 arkadaşım var ve onlarda lise arkadaşım olduğu için çok az buluşuyoruz evde çok sıkılıyorum nasıl arkadaş edinebilirim?
Okula gidiyorsan en kolay orada arkadas edinebilirsin. Gitmiyorsan icinde bulundugun ortamlarda (spor salonu vb.) olabilir. Ama aktif olarak arkadas edinmeye calismana da gerek yok ustteki arkadasin dedigi gibi.

Ben de alıştım arkadaşsızlığa falan yalnızlık iyi geliyor. Arkadaşlarında dediği gibi Discord sunucularından gezebilirsin aklımada başka bir şey gelmedi. bir oyun bilgisayarım olsa sıkılmazdım hiç ben.

Geri
Yukarı