Hiç birine aşık oldunuz mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bir bakış oluyor gülüş oluyor kesin o da benden hoşlanıyor diyorsun ama ilk reddelince ve senin ondan hoşlandığını öğrendikten sonraki ezici ve acıyan duygu arasında ki bakış ile kalıyor insan. Bence bir insanın birinden hoşlandığını anlamak çok zor. Belli bir yaşa gelince de bakış ve gülüşmeler yerini birlikte zaman geçirelim birşeyler yapalım berabere dönüşünce artık insanlar utanmadan sıkılmadan söyleyebiliyorlar.
Bir kere reddedilince bir kere daha ona bunu sormak istiyor insan. Şansını bir kere daha zorlamak istiyor. Sanki bir yarışta aracın motoru azami 7000rpm çevirirken sen yarışı kazanmak için 7500rpm çevirtmek istermişsin gibi o anki hissi yaşamak istiyor bu muğlak yaratık.

Bir kere reddedilince bir kere daha ona bunu sormak istiyor insan. Şansını bir kere daha zorlamak istiyor. Sanki bir yarışta aracın motoru azami 7000rpm çevirirken sen yarışı kazanmak için 7500rpm çevirtmek istermişsin gibi o anki hissi yaşamak istiyor bu muğlak yaratık.
Aynen öyle hocam. İnsan düşünüyor acaba ailevi veya başka sorunları mı vardı o yüzden mi reddetti yoksa diye. Bir kere daha aynı darbeyi yiyince anlıyor hayal dünyasında yaşadığını.

Eskiden birine deliler gibi aşıktım ama açılamamıştım zamanla aştım şu an birine aşık olacağımı düşünmüyorum ve bir ilişkiden çok çabuk soğuyorum içimdeki his tamamen yok oluyor ileride de evlenebileceğimi sanmıyorum :D.

Sevip de başkasına sevdiğini görüp sevinir misiniz cidden? Bence kahreder az da olsa insanı.
Annemle babamın bana dedikleri bir söz vardı. "Sen sevdiğin için her şeyini ortaya koymuyorsan ve o mutlu olduğun zaman içinden tebessüm etmek gelmiyorsa sen onu sevmiyorsundur." Ne kadar kahrolsan da o mutlu olunca ve o gözlerindeki ışığı görünce onu tekrardan seviyorsun ve mutlu oluyorsun.
Kozları verdim vermesine ama o naptı hem kötü davrandı hem beni kullanmaya çalıştı ne anladım ben böyle aşktan.
İnsan istemese de zaten sevince elinden bir şey gelmiyor. O sizi kullanan kişi çıkarcı bir insan (Bence değilmiş ama.) olduğunu belirtmiş bence. O durum zaten sözün bittiği bir yer. Umarım bir daha yaşamazsınız.
Aynen öyle hocam. İnsan düşünüyor acaba ailevi veya başka sorunları mı vardı o yüzden mi reddetti yoksa diye. Bir kere daha aynı darbeyi yiyince anlıyor hayal dünyasında yaşadığını.
Sonra dillere düşüyorsun ustam. Dilden dile dolaşıyorsun ama sen aslında içindeki duvarları yıkmış başarıya ulaşmışsındır. Hüzünün içindeki başarıyı bulmuşsundur. O darbe sana değil aslında senin cesaretsizliğine karşı gelmiştir. Ne olursa olsun bir gün o da beni anlayacak umuduyla bir gün daha geçirmek insana bir amaç veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı