Hiç dershane veya okulda eğlenceli bir anınız oldu mu?

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar benim oldu ya 7. sınıfta dershanede ilk senemdi bizim müdür telefonları topluyordu her gelen veriyordu telefonu bir kere derse hoca geç kalmıştı bende çıkmıştım bizim müdürün odası tam bizim sınıfın yanında telefonları da dolaba koyuyor her sınıfın ayrı ayrıydı ben b deydim gittim aldım bizim sınıfın telefonları herkese verdim sonra biri ispiyonlamıştı beni :( aileme haber verildi annem bir dövdü bir kızdı çok ağlamıştım :( sizin var mı?

Arkadaşlar benim oldu ya 7. sınıfta dershanede ilk senemdi bizim müdür telefonları topluyordu her gelen veriyordu telefonu bir kere derse hoca geç kalmıştı bende çıkmıştım bizim müdürün odası tam bizim sınıfın yanında telefonları da dolaba koyuyor her sınıfın ayrı ayrıydı ben b deydim gittim aldım bizim sınıfın telefonları herkese verdim sonra biri ispiyonlamıştı beni :( aileme haber verildi annem bir dövdü bir kızdı çok ağlamıştım :( sizin var mı?

Olmuştu ilk tutanak yeme anım 3 yıl önce arkadaş ile okulun arka bahçesinde geziyorduk elimde su vardı suyun kapağı açık bende kapalı sanıyorum :D neyse ben sonra arkadaşıma bağırdım 360 dönmeye başladım ve suyun kapağı açık olduğu için 360 ulti attım resmen sonra arkadaş anneme babama sülaleme resmen düz gitmişti bende bir güzel dayak atmıştım :D müdüre gittik müdür tutanak tutacağım ailenize haber vereceğim diyor ben gülmemek için kendimi zor tutarken arkadaşım ağlıyor ama nasıl ağlıyor :D biz müdür odasının önünde bekliyoruz o sırada öğretmenlerde bize fırça attı sonra müdür yardımcısı tutanakları yazın dedi ben olayı yazarken arkadaş baştan savurma anlatmaya başladı o beni dövdü bana su attı bana küfür etti Allah'tan yanımda bir arkadaşım daha vardı o şahit sonra ailemize haber verdiler annem eve geldiğimde baban seni dövecek falan dedi de babam geldiğinde iyi yapmışsın dedi :D bu da böyle bir anımdı.

Usta bir gün okuldayız neyse ders bitti sosyoloji dersine gircektik neyse okulda kafadan sıyrık arkadaş torpil getirmiş ama diğer sınıfta bizim sınıftan arkadaş torpili gelinden neyse manyaklar torpili yaktı dışarı attı okulda caddenin ortasında öyle bir bizim okula baktılarki anlatamam dışardaki insanlar az kalsın müdüre patlıyorduk sosyoloji hocası kurtardı bizi.

Okul dışında da buluşup takıldığımız bir hocamız vardı. Hocanın doğum gününde de bize dersi vardı o günün sabahı da pasta alıp gelmiştik ve sınıfa saklamıştık. Üst sınıflardan biri öğle arası pastayı çalmış bu yüzden doğum gününü kutlayamadık hocanın. Çalan kişi bulundu ceza aldı biz de okul sonrası pastaneye gittik hesabı da hocaya kitledik.

Geri
Yukarı