Hiç ölümden döndüğünüz bir an oldu mu?

Türkiye'ye döndügümden beri ne zaman motor sürsem ölüme yaklaşıyormuşum gibi oluyor. 4 ayda 4 kere kaza yaptım. Kapının ben geçerken açılmasından tut sinyalsiz dönmelere kadar her şey var. Avusturya'ya dönene kadar motor kullanmam heralde birdaha.
Reis sağa sinyal verip sola dönüyor adam bir de önünden çekilmediğim için ters ters bakıyor bir tane vursam ağzına :D

Üstünden arabayla geçtiğimiz köprü ( 43 kişi öldü )1 sene sonra yıkıldı. Bu köprüden geçtikten sonraki gün dolaştığımız yerlerde de 1 hafta sonra katliam yapıldı.

Haftasonu eve gitmiştim. Baktım yurdun önünde polis arabası var. Ben gelirken onlar gidiyordu. Gelince sordum yurttakilere noldu diye. Dediler ki ben gelmeden 5-10 dakika önce yurdun etrafını kekolar sarmış 10. sınıflara önce saati sormuşlar sonra da çamaşır deterjanı istemişler kafa yapmak için. Bitanesi durumu anlayınca önden kaçmaya başlamış bi tane de peşinden gelmiş arkadaşı. Kaçmasınlar diye kovalamışlar peşlerinden kalanları da dövüp yollamışlar. Okul zaten yenimahallede keko mekanı hep, birkaç gün okulun etrafını sardılar çıkartmıyorlar markete gidenleri falan dövdüler. Sonra polis gelip bunları kovalayana kadar gitmediler. 5 dakika erken varsaydım yurda bikaç kemik kırılırdı net.

İlkokuldayken menenjit geçirmiştim. Yanında bir kaç farklı hastalıkla beraber. 2 ay boyunca baygın yatmışım hastanede. Anneme ve babama kurtaramayız demişler o dönem. Hatırladığım tek şey acı içinde uykuya daldığım ve güzel bir uykudan sonra uyandığım idi. Meğersem arada 2 ay varmış. :)

İlkokuldayken menenjit geçirmiştim. Yanında bir kaç farklı hastalıkla beraber. 2 ay boyunca baygın yatmışım hastanede. Anneme ve babama kurtaramayız demişler o dönem. Hatırladığım tek şey acı içinde uykuya daldığım ve güzel bir uykudan sonra uyandığım idi. Meğersem arada 2 ay varmış. :)
Nasıl hissettiriyor 2 ay uyumak?

Nasıl hissettiriyor 2 ay uyumak?

Uyurken bir şey hissetmedim. Kalktığımda uyuduğuma inanamadım zaten. Hiçbir şey değişmemiş gibiydi. Okula gidince fark ettim her şeyi. Arkadaşlar farklı davranıyor ve korkmuşlardı. Bana iyi davranmaya çalışıyorlardı. İşlediğimiz konular bıraktığımdan ileriydi. Hayatım için bir kayıp hissettim mi derseniz hissetmedim. Hiçbir şey olmamış gibi devam ettim yaşamaya.

Sağ bileğimin üstünde cam kapı kırılmıştı 9-10 yaşlarındayken. Elimin ana damarlarından birinin kesilmesinden kıl payı kurtulmuştum, o gün hayattaki tüm şansımı tükettim.
15988630438142747881647376484080.jpg

Geri
Yukarı