Hiç paranormal bir olay yaşadınız mı?

Bir gün bilgisayar başında iken bir anda arkama dönesim geldi ve gözleri yeşil uzun boylu bir figür gördüm. Başımı hızlı çevirmemden dolayı hafif bir baş dönmesi olduğu için tam seçemiyordum figürü. Baş dönmesi geçince kapının önünden kayboldu. İşin garibi ikindi vakti yaşandı bu olay. Hala aklıma geldiğinde çok ürperirim.
Kurguya puanım 10 üzerinden 3. Olmamış, otur!
İnanmazlar şimdi. Ben sana inanıyorum arkadaşım olabilir insan yaşayabilir.

Hocam ne zaman korkunç bir olay yaşasam aklıma şu video gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizlerede tavsiye ederim hiçbir şeyi ciddiye alamıyorsunuz.

Hocam 7 yaşındayken, gece su için kalkıp koridorda karanlığa bakarken bir anda önüme bir şey geldi gibi sandım, koştum yatağa. Daha sonra en ilginci şu olacak, uyumaya çalışırken odanın kapısı yavaşça açılıyordu. Ciddiyim bu arada gerçekten böyle olay olmuştu. Daha sonra uyuyamamıştım. Ama gerçekten şimdi düşününce nasıl oluyor? Gibi düşünüyorum. Fakat gerçekten kapı yavaş yavaş açılıyordu zar zor uyumuştum.

Şeytan vesvesesi bunlar bana da sık sık olurdu, ama şeytanın vesvesini olduğunu öğrendiğim günden beri kanmadığımdan sanırım olmuyor.

Evet hocam ben daha dün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden çıktım. Sorunum düzelmezse yarın tekrar gitmeyi düşünüyorum. Ya da üşenmeden böyle güzel bir kurgu yazdığım için senaristliğe başvuracağım. İkisinden biri bakalım hangisi denk gelecek. 😡

Kurguya puanım 10 üzerinden 3. Olmamış, otur!
İnanmazlar şimdi. Ben sana inanıyorum arkadaşım olabilir insan yaşayabilir.
Yani iki mesajda da önce kendi hikayeni yazıp, sonra insanlara karışmaz isen sevinirim.

İlk mesaja atmışsınız hocam.

Hayır fotoğraft atayım.

resim_2021-04-11_124203.png

Geri
Yukarı