Hiçbir yeteneğim yok

swezyyy

Centipat
Yer
Cu'nun Yanı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar herkese. Yıllardır muzdarip olduğum bir sorunu sizle paylaşmak istiyorum. Ne zaman bir hobi edinmeye çalışsam asla ilerleyemiyorum. Zamanında bir sürü şey denedim. Denediğim şeyler arasında karate ve futbol gibi yetenek gerektiren sporlar vardı. Tahmin edebileceğiniz gibi 0 başarı bıraktım artık sıkıldım. Oyunlara yönelince biraz eğlenmeye başladım. Single Player oyunlar pek yetenek istemediği için çoğunu bitirdim. Online oyunlara gelince yıllar boyunca (8 yıl) Minecraft oynadım. Aim gerektiren oyunlar berbat onun dışında yetenek isteyen tüm oyunlar başarısız. Resim çizmeye başladım gene aynısı oldu. Deneyebileceğim bir hobi istiyorum yardımcı olabilecek?
Valla boşa yaşıyoruz :D.

Son düzenleme:
Discord'dan bana ulaşın daha iyi yardımcı olmaya çalışayım. メEmrella#7848
Yazılım denedim ben, ilerleme kaydettim. Siz de deneyin.

Masa tenisi oynamaya başlayabilirsin. Yetenek çok gerektirmiyor, sadece sıkı çalışman ve reflekslerinin iyileşmesi gerekiyor. Reflekslerin de sürekli oynarsan otomatik olarak gelişiyor zaten.

Selamlar herkese. Yıllardır muzdarip olduğum bir sorunu sizle paylaşmak istiyorum. Ne zaman bir hobi edinmeye çalışsam asla ilerleyemiyorum. Zamanında bir sürü şey denedim. Denediğim şeyler arasında karate ve futbol gibi yetenek gerektiren sporlar vardı. Tahmin edebileceğiniz gibi 0 başarı bıraktım artık sıkıldım. Oyunlara yönelince biraz eğlenmeye başladım. Single Player oyunlar pek yetenek istemediği için çoğunu bitirdim. Online oyunlara gelince yıllar boyunca (8 yıl) Minecraft oynadım. Aim gerektiren oyunlar berbat onun dışında yetenek isteyen tüm oyunlar başarısız. Resim çizmeye başladım gene aynısı oldu. Deneyebileceğim bir hobi istiyorum yardımcı olabilecek?
Vallahi boşa yaşıyoruz :D.

Hocam herkesin bir yeteneği varmış ama çoğu kişi keşfedemiyormuş diye okumuştum. Sürekli bir şeyler deneyin elinde sonunda siz bulmazsanız o sizi bulur.

Valla boşa yaşıyoruz :D.
Bisiklet sür. Yetenek vs.. gerektirmez, kasları güçlendirir, zihni dinç tutar, stresi azaltır ve insanı rahatlatır. Yolda da sürebilirsin dağda da, orası sana kalmış.

Geri
Yukarı