HOI 4 Endsieg sürümü değiştirilemiyor

GhostKing211

Femtopat
Daha fazla  
Konu yukarıdaki gibi. Endsieg'i indiriyorum, ama sürümü 1.12.12'ye çeviremiyorum. Ve bu betalarda da yok bu sürüm. Nasıl gireceğim bu moda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onun bir çözümü vardı. Hatırladığım kadarıyla Belgelerim kısmında Paradox/Hearts of/mod kısmında o modu not defterinde açıp sürüm kısmında sayıları mevcut oyunun sürümündeki sayıları yazarak oluyordu.

Hocam endsieg buglarla dolu bir mod endsieg alternatifi olarak bir sürü mod çıktı (43/44/45 senaryoları) eğer bunlardan birini oynayacaksanız mod linki atabilirim.

Hocam geç oldu ama tam olarak nasıl yapılıyor ?
Belgelerim'e gidiyorsunuz. Orda Paradox Interactive dosyası olacak. Ona tıklayın. Sonra "mod" klasörüne girin. Orda sayılı dosyalar olacak. Onlardan bir tanesi sizin moddur. Bunu anlamak için ya endsieg modunu ne zaman yüklediğinize bakın, o dosyaların da yükleme tarihleriyle kıyaslayın. Ya da endsieg'i silin, sonra orda dosyalardan hangi sayısı eksik onu tespit edin,bunu yapmadan önce o sayıları not alın. Tespit ettikten sonra endsieg tekrar indirin. İndirdikten sonra o tespit ettiğiniz dosyaya sağ tık,birlikte aç, Not Defteri yap, orda sürüm kısmını bulacaksın. Onu mevcut oyun sürümünüz neyse o sürümdeki sayıları yazın. Örneğin oyun sürümün 1.13.5 olsun,orda yazan sayı da atıyorum 1.13.1 . İşte onu 1.13.* şeklinde yapın mesela. Ben bunu 3 yıl önce uyumlu olmayan modları bu şekilde oynuyordum, tabi sizde işe yarar mı emin değilim.

Geri
Yukarı