HOI 4 otomatik cephe açılması nasıl önlenir?

Qlcylmz

Decapat
Daha fazla  
Görselde görüldüğü üzere Sovyet ile savaş halindeyim ve cephe oluşmuş. Buraya kadar sorun yok ancak birliklerim itmeye başladığı zaman komşu ülkeyle otomatik bir şekilde cephe oluşturuyor bunu nasıl önleyebilirim?

resim_2024-02-02_012213935.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görselde görüldüğü üzere Sovyet ile savaş halindeyim ve cephe oluşmuş. Buraya kadar sorun yok ancak birliklerim itmeye başladığı zaman komşu ülkeyle otomatik bir şekilde cephe oluşturuyor bunu nasıl önleyebilirim?

Eki Görüntüle 2104949
Önleyemezsin. :) 1700 küsür saat oynadım en azından benim bildiğim kadarıyla önleyemezsin. O cephede o izdihamı o kaynak sıkıntısını sonuna kadar çekeceksin.

Hattı silip yeniden seç ve sağ tıka basılı tutarak çizmek istediğin yere kadar çiz ama uyarıyorum yeniden böyle olabilir bir süre sonra.

O ülkeden askeri geçiş izni alırsanız oraya cephe açılmaz ve onların cephesinden de saldırabilirsiniz.

Silip bir tekrar dene.

Maalesef aynı şekilde devam ediyor.

Önleyemezsin. :) 1700 küsur saat oynadım en azından benim bildiğim kadarıyla önleyemezsin. O cephede o izdihamı o kaynak sıkıntısını sonuna kadar çekeceksin.

Ben sadece Single girip beni tatmin edene kadar oynuyorum ancak cidden can sıkıcı şu durum. Özellikle birden fazla bölgede cephe olduğunda birine bakarken diğerine geçtiğimde ordunun yarısının boş boş beklediğini görünce alt F4 çekip gidesim geliyor.

Hattı silip yeniden seç ve sağ tıka basılı tutarak çizmek istediğin yere kadar çiz ama uyarıyorum yeniden böyle olabilir bir süre sonra.

Üstteki arkadaşın dediği şekilde silip yeniden yaptım olmadı. Sağ tık denerim birazdan belki bir ihtimal olur.

O ülkeden askeri geçiş izni alırsanız oraya cephe açılmaz ve onların cephesinden de saldırabilirsiniz.

Her ülke askeri geçiş izni vermiyor ve verse bile o ülkeninde sizinle aynı ülkeyle savaş halinde olması lazım. Şu anki savemde işe yarar gibi gözüküyor ancak kalıcı bir çözüm değil maalesef.

Her ülke askeri geçiş izni vermiyor ve verse bile o ülkeninde sizinle aynı ülkeyle savaş halinde olması lazım. Şu anki savemde işe yarar gibi gözüküyor ancak kalıcı bir çözüm değil maalesef.
Kalıcı bir çözüm değil evet fakat attığınız ekran görüntüsünde Romanya'nın Sovyetlerle savaşta olduğunu düşününce tek çözüm yolunuz bu. İttifaka girmek askeri geçiş izni almak haricinde bundan kurtulmanın maalesef başka bir yolu yok. Siz cephede ilerledikçe veya Romanya cephede ilerledikçe birbirinizle karşılaştığınız her toprakta tekrar oluşacak.

Maalesef aynı şekilde devam ediyor.

Ben sadece Single girip beni tatmin edene kadar oynuyorum ancak cidden can sıkıcı şu durum. Özellikle birden fazla bölgede cephe olduğunda birine bakarken diğerine geçtiğimde ordunun yarısının boş boş beklediğini görünce alt F4 çekip gidesim geliyor.

Üstteki arkadaşın dediği şekilde silip yeniden yaptım olmadı. Sağ tık denerim birazdan belki bir ihtimal olur.

Hiç bakmadım fakat modu belki vardır steamde.

Yeni konular

Geri
Yukarı