Hoşlandığımız kızlar neden ''Belirli Tip'' erkeklerden hoşlanırlar?

Bu şey gibi oldu. "Ben artık 18 yaşına geldim gerizekalı yobaz ailem bana karışamaz." Sonra gider hanzonun birisiyle sevgili olur. O eteği giyme lan, oraya gitme lan ! Tamam aşkım, haklısın. "Bana karışabilirsin aşkım, bu çok hoşuma gidiyor. Beni örseleyip, yerden yere vurman çok tahrik edici Hüseyin, aaaağhhh" der. Bu Alfa erkek, Beta erkek muhabbetiyle tanıştıktan sonra bakireliği önemser oldum. Aptal yerine konulmak istemiyorum. Aşk diye bir saçmalığın olmadığını düşündüğüm için sanırım hiç bir zaman evlenmeyeceğim/evlenemeyeceğim. Hele ki Türkiye gibi bir ülkede aşkın gerçekliğini derinden tartışmak lazım. Aşk varsa da, Türkiye'de yok. -_-

gates-jpg.273211

Bunları bile bile "ulan neden onları seviyorlar yahu, hayat hiç adil değil" gibi serzenişlerde bulunuyorsanız, zeka geriliği olan kızlar gibi sizlerinde kendiniz hakkınızda biraz düşünmeniz lazım.
Konuyu iyice okuyunuz. Neden diye sordum? Cevabını bilsem burada bu konuyu neden açayım?

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır. O haylaz çocuklar ortalıkta işsiz işsiz dolaşmaya başlayınca evlenmek için yine senin gibilerin kapısına tıklarlar genelde. Açarsan namertsin :)

Ergenlik döneminin verdiği asilikten olsa gerek. Zaten ergenlik çıkışı evlenmeye yakın dönemlerde asi heyecanlar aramayı bıraktıkları için daha çok erkeklerin maaşına, evine, arabasına dikkkat ediyolar. Bu yüzden aşka inanmıyorum. Bence %99.9'u çıkar ve maddiyat ilişkisi. Ama %0.1'lik kısım varki harbiden sever. Zaten öylesini bulursan şanslısın demektir.

Geri
Yukarı