HP Omen 15 5800H + RTX 3060 sıcaklık değerleri nasıl?

Sizinde klavyede Ghost sorunu var mı j k l tuşlarına basılı tutarken n tuşuna bastığımda algılamıyor. PUBG'de yürürken duruyor bu sebepten dolayı.
Test için: Key-Test - keyboard test online
Bu bir sorun mu ? Konuyu zaman geçirmek için geziyordum. Sizde görünce denemek istedim ve benim bilgisayarımda 'n' tuşunu algılamıyor.

Arkadaşlar merhaba ben de bu bilgisayarı aldım.
Bugün film izlerken cpu 85 dereceye kadar çıktı sizce turbo boostu kapatıp kullanmamı mı önerirsiniz yoksa iade etmemi mi? Turbo boostu kapatmak performansı çok etkiliyor mu?

Bugün film izlerken CPU 85 dereceye kadar çıktı sizce Turbo Boost'u kapatıp kullanmamı mı önerirsiniz yoksa iade etmemi mi? Turbo Boost'u kapatmak performansı çok etkiliyor mu?

İşlemci kullanan oyunlarda 5-10 FPS etkiliyor GTA 5 de ise Max 5 FPS düştüğünü gördüm. Yani hiç etkliemiyor Omen Gaming Hub kurduysan dengeliye alabilirsin video izlerken modu.

Bugün film izlerken cpu 85 dereceye kadar çıktı sizce turbo boostu kapatıp kullanmamı mı önerirsiniz yoksa iade etmemi mi? Turbo boostu kapatmak performansı çok etkiliyor mu?
Film izlerken 85 derece hiç normal değil. Cihazın içini örümcek ağı falan kaplamış olmalı herhalde.

Boştayken 4.4Ghz'de çalıştığı için ve fanlar hızını arttırmadığından o kadar yüksek derecelere ulaşıyor. Turboyu kapatıp kullanın, ilerde belki bios güncellemesiyle bu durumu düzeltirler o zamana kadar kapalı kullanın.

Boştayken 4.4Ghz'de çalıştığı için ve fanlar hızını arttırmadığından o kadar yüksek derecelere ulaşıyor. Turboyu kapatıp kullanın, ilerde belki bios güncellemesiyle bu durumu düzeltirler o zamana kadar kapalı kullanın.
Evet söylediğiniz şekilde turboyu kapattım ve öyle kullanıyorum. Umarım düzeltirler

Boştayken 4.4GHz'de çalıştığı için ve fanlar hızını arttırmadığından o kadar yüksek derecelere ulaşıyor. Turbo'yu kapatıp kullanın, ileride belki BIOS güncellemesiyle bu durumu düzeltirler o zamana kadar kapalı kullanın.

4.4GHz mi? Benimki hiç o seviyelere çıkmadı Turbo boost açıkken en fazla 3.90 gördüm genelde 3.60 seviyelerinde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı