HP Omen 15 nasıldır?

Bu ek vergi getirildiğinde ocak ayına kadar denildi . Suan düştü düşüyor yorumları var ama tam bakamadım, laptoplar geçerli mi yoksa konsol için mi bakmak lazım.
Son okuduğum yazıda vergi 50 den 25 e düştü yazısı gözüme çarptı ama bulursam paylaşırım tekrar
bu laptopu 10.700tl ye almıştım ozaman indirimdeydi.

OMEN Laptop - 15-ek0000nt ve

OMEN by HP Laptop 17-cb1026nt​

Arasındaki farklar biri i7 biri i5.

Biri 17 ekran biri 15 ekran.

Atladığım vbirsey varmi acaba?

İkisinin arasında bin lira gibi bir fark var deger mi?

Kasa farki var artısı eksisi nedir bilen var midir?

OMEN Laptop - 15-ek0000nt ve

OMEN by HP Laptop 17-cb1026nt​

Arasındaki farklar biri i7 biri i5.

Biri 17 ekran biri 15 ekran.

Atladığım vbirsey varmi acaba?

İkisinin arasında bin lira gibi bir fark var deger mi?

Kasa farki var artısı eksisi nedir bilen var midir?
Omen 15 te Adaptif Sync özelliği var sanırım G-Sync gibi bişey oyunları çok akıcı oynatıyor yani ben çok akıcı oynuyorum, diğerini bilmiyorum.

Son düzenleme:
Herkeze cok teşekkür etmek istiyorum sorularıma cevap verdiğiniz için.

Bugun geldi ürünüm beklediğimden guzel cikti metal kasa filan gayet hoş.

Mouse için alışmak gerekli biraz değişik hissettiriyor, klavye iyi benim için ışıklandırma filan hoş.

Kurulum yapmadığım için test filan yapmadım henüz ama ilk izlenim bu fiyata alınabilecek en güzel alet ve en doğru karar olduğunu düşünüyorum.

Tekrardan herkese teşekkürler

Mouse için alışmak gerekli biraz değişik hissettiriyor, klavye iyi benim için ışıklandırma filan hoş.

Kurulum yapmadığım için test filan yapmadım henüz ama ilk izlenim bu fiyata alınabilecek en güzel alet ve en doğru karar olduğunu düşünüyorum.

Hayırlı olsun hangisini aldınız Omen 15 mi ?
Bu videoda Warzone da RTX 3060 93 fps alıyor bendeki RTX 2060 Refresh Omen Gaming Hub'ın balanced modunda performans değil 86 ve üzeri fps alıyor yani bişey kaybetmemişim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Hocam bir sorum olacak klavyede keyboard ghosting denilen olay var mı acaba?

Hocam bir sorum olacak klavyede keyboard ghosting denilen olay var mı acaba?
Ben farketmedim olayı klavyede abarttıkları olay numpad ama onunda emin ol hiç bir zarari yok alıştıktan sonra yararlı bile klavye daha buyuk😀
Hayırlı olsun hangisini aldınız Omen 15 mi ?
Bu videoda Warzone da RTX 3060 93 fps alıyor bendeki RTX 2060 Refresh Omen Gaming Hub'ın balanced modunda performans değil 86 ve üzeri fps alıyor yani bişey kaybetmemişim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2060 modelini aldim hp omen

Warzone de son update den sonra Balanced ve Hybrid profilde böyle FPS aldım.
Adsız.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı