HP Omen 15 sıcaklık değerleri normal mi?

Alohomora

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Assassin Creed Unity oyununda high ayarlarda bu gibi değerleri görüyorum fakat yüksek mi normal mi bilmiyorum biraz korkutuyor. Altında soğutucu var performans modunda ve fanlar Auto'da. 80 85 arası, genelde 85 sabit arada bir 86 87'ye çıkıyor. Sizce bir sıkıntı var mıdır?

Dosya Ekleri

• 1647683969419.png
    1647683969419.png
    3 MB · Görüntüleme: 57
Merhaba. Assassin Creed Unity oyununda high ayarlarda bu gibi değerleri görüyorum fakat yüksek mi normal mi bilmiyorum biraz korkutuyor. Altında soğutucu var performans modunda ve fanlar Auto'da. 80 85 arası, genelde 85 sabit arada bir 86 87'ye çıkıyor. Sizce bir sıkıntı var mıdır?
Laptopuna göre değişir ama sen yinede garanti olsun istiyorsan kaliteli bir termal macun al değişim yap.Benim Casper Calibur G7K oyuncu laptopum vardı ekstra fan özelliği vardı kasa gibi kullanıyordum kapağını kapatıp görüntüyü monitore aktarıyordum.Valorant oynarken anakart chipset patladı casper yetkili servisi 4.250 tl yaparız dedi ama garanti veremeyiz dedi 2.000 tl ye okuttum biri aldı masaüstü topladım benim laptopta o sıcaklık değerlerini görüyordu sonra kasmaya başladı ve sonuç bu :)

Gayt normal. Fanlar Full lenince sıcaklıklar çok daha iyi olacaktır.

Laptopuna göre değişir ama sen yine de garanti olsun istiyorsan kaliteli bir termal macun al değişim yap. Benim Casper calibur g7k oyuncu laptopum vardı ekstra fan özelliği vardı kasa gibi kullanıyordum kapağını kapatıp görüntüyü monitore aktarıyordum. Valorant oynarken anakart chipset patladı Casper yetkili servisi 4.250 TL yaparız dedi ama garanti veremeyiz dedi 2.000 TL'ye okuttum biri aldı masaüstü topladım benim laptopta o sıcaklık değerlerini görüyordu sonra kasmaya başladı ve sonuç bu :)

Hocam alalı daha 1 hafta bile olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı