HP Omen 17 vs ASUS ROG STRIX G15

ASUS guncel laptoplarinda sivi sogutma kullaniyor gibi bir cumle gordum onceki mesajlarda ancak bu dogru degil. ASUS yeni nesil laptoplarinda Sivi metal arayuz materyali kullaniyor. Sivi metal arayuz materyali bir sogutma sistemi degildir. Sogutmada isi iletimini arttirmaya yarayan bir arayuz komponentidir.

ASUS guncel laptoplarinda sivi sogutma kullaniyor gibi bir cumle gordum onceki mesajlarda ancak bu dogru degil. ASUS yeni nesil laptoplarinda Sivi metal arayuz materyali kullaniyor. Sivi metal arayuz materyali bir sogutma sistemi degildir. Sogutmada isi iletimini arttirmaya yarayan bir arayuz komponentidir.
HP omen 17 aldım hocam 🤷🏻‍♂️

Hayırlı olsun hocam, bende 2 gün önce HP-Omen 32 GB RAM'li aldım, Hepsiburada üzerinden HP Store Türkiye satıyordu. 1 adet ölü piksel çıktı, aradım garanti 1 piksel için kabul etmiyormuş, iade içinde Windows kurdum iade almıyorlar galiba uğraşmadım 1 piksel haricinde her şey çok güzel soğutması falan çok iyi.

Hayırlı olsun hocam, bende 2 gün önce HP-Omen 32 GB RAM'li fakat Hepsiburada üzerinden HP Store Türkiye satıyordu 1 adet çlü piksel çıktı aradım garanti 1 piksel için kabul etmiyor, iade içinde Windows kurdum iade almıyorlar galiba uğraşmadım 1 piksel haricinde her şey çok güzel soğutması falan çok iyi.
Çok fazla yaşanmıyor. Sizin şanssızlığınız :(

Hayırlı olsun hocam, bende 2 gün önce HP-Omen 32 GB RAM'li aldım, Hepsiburada üzerinden HP Store Türkiye satıyordu. 1 adet ölü piksel çıktı, aradım garanti 1 piksel için kabul etmiyormuş, iade içinde Windows kurdum iade almıyorlar galiba uğraşmadım 1 piksel haricinde her şey çok güzel soğutması falan çok iyi.
Hocam nasıl bakıyoruz ölü pixele test vs var mı ?

ASUS guncel laptoplarinda sivi sogutma kullaniyor gibi bir cumle gordum onceki mesajlarda ancak bu dogru degil. ASUS yeni nesil laptoplarinda sivi metal arayuz materyali kullaniyor. Sivi metal arayuz materyali bir sogutma sistemi degildir. Sogutmada isi iletimini arttirmaya yarayan bir arayuz komponentidir.

Hocam ROG STRIX serisinde sıvı soğutma olduğu söyleniliyor her yerde ondan dedim. Üzgünüm.

Geri
Yukarı