HP Victus 16 incelemesi

Ortalama kaç derece oluyor işlemci ve ekran kartı. Bu arada konuyu açan arkadaş kaldırmış PC'yi ben kaldırmadım.
Hocam google açıkken şimdi baktım görev yöneticisinde gpu 34 derece gözüküyor valorantta 65-70 felan gözüküyordu ama klavyenin ortasında hissediyordum sıcaklığı rahatsız etti biraz sizin değerler nasıl?

Bütün oyunları Ultra da oynuyorum GTA 5 ultrada dediğiniz sıcaklık değerlerini alıyorum 70 dereceyi geçmiyor. Klavyede sıcaklık illaki olacaktır ama beni rahatsız eden sıcaklıkla karşılaşmadım.

Bütün oyunları Ultra da oynuyorum GTA 5 ultrada dediğiniz sıcaklık değerlerini alıyorum 70 dereceyi geçmiyor. Klavyede sıcaklık illaki olacaktır ama beni rahatsız eden sıcaklıkla karşılaşmadım.
Gta 5 indirdim hocam bakayım bende sıcaklık değerlerine siz görev yöneticisinden mi baktınız sıcaklığa?

Hocam teşekkür ediyorum size yardımınız için bir de oyundaki ortalama fps değerleri gözüküyordu bir uygulamada msi afterburner de var mı öyle bir şey?
Rica ederim hocam ne demek. Afterburner uygulamasında var o özellik fakat ben açmadım

@Baran0141
@Yasiver
Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın sizin deneyimleriniz nasıl kasa kalitesini beğendiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…