İnceleme HP Victus 16 RTX 3060 laptop

hocam vallahi herkes bir şey diyor 1 haftadır laptop bulamadım. Ben alana kadar bir güzel de zam geldi. Fiyatlar daha da artmadan bir laptop almak istiyorum artık.

Benim model RDR2 Ultra ayarlarda 100-120 FPS veriyor valorant 620FPS'e çıkıyor. Memnunum.
Video konusunda da yeni model olduğundan belki videosu olmayabilir yani ben de bulamamıştım. Fanların altı açık olduğu sürece ısınma sorunu da yok.
hocam vallahi herkes bir şey diyor 1 haftadır laptop bulamadım. Ben alana kadar bir güzel de zam geldi. Fiyatlar daha da artmadan bir laptop almak istiyorum artık.
Aldığım model daha bana ulaşmadan üzerine 1k koydu.

Benim model RDR2 Ultra ayarlarda 100-120 FPS veriyor Valorant 620FPS'e çıkıyor.

Hocam bende i5 12500H RTX 3060'lı versiyon var ben RDR2 de Ultra ayarlarda en fazla 50-70 arası görüyordum. Ultra derken gölgelendirme gibi gereksiz bazı ayarlar kısılmış DLSS aktif bir şekilde mi 100-120 FPS aldınız.

Evet galiba. Şu sıralar oynamaya hiç fırsatım yok ama ayarlara bir de fps net değerlerine bakıp etiketlerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…