HTML öğrenmek için hangi dil bilinmeli?

Gwynbleidd11

Kilopat
Daha fazla  
Web Programlama öğrenmek için HTML>CSS>JS olarak gideceğim. Fakat bunlara başlamadan önce sizce hangi dili bilmem lazım?

O sırayla gitsen sorun yaşamazsın fakat İngilizce öğrenmen çok işine yarar.
Hocam İngilizce orta-yükses seviye biliyorum. Fakat bilmem gereken bir yazılım dili var mı? HTML ve CSS yazılım dili değil diye biliyorum çünkü.
Öncesinde bir dil bilmene gerek yok, bu sırayla gitmen iyi olur, yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi İngilizcen iyiyse daha kolay öğrenirsin.
O sırayla gitsen sorun yaşamazsın fakat İngilizce öğrenmen çok işine yarar.
HTML ve CSS için hangi IDE'yi önerirsiniz?

Hocam İngilizce orta-yükses seviye biliyorum. Fakat bilmem gereken bir yazılım dili var mı? HTML ve CSS yazılım dili değil diye biliyorum çünkü.

Visual Studio iyidir, bir de kişiselleştirirsen severek kod yazarsın. Öncesinde de bir şey bilmene gerek yok.

Web Programlama öğrenmek için HTML>CSS>JS olarak gideceğim. Fakat bunlara başlamadan önce sizce hangi dili bilmem lazım?

Buradan güzel bir başlangıç yapabilirsin. Seni istediğin gibi yönlendiriyor. Üniversitelerde de kullanılan bir site

Hocam İngilizce orta-yükses seviye biliyorum. Fakat bilme m gereken bir yazılım dili var mı? HTML ve CSS yazılım dili değil diye biliyorum çünkü.

Visual Studio Code önerimdir hem çok işe yarayan eklentilerde var mesela ben Live server kullanıyorum. Kendim sunucu açıyorum yaptığım değişiklikler hemen web sayfasına yansıyor.

Geri
Yukarı