Elektronik I5 12400F - RTX 4060 sistem 15.999 TL

Kara cumada benim de başıma geldi. Sitelerinden sistemi hazırlayıp mağazaya gittiğimde ne istediğim anakart vardı ne de istediğim ekran kartı. Sitede var ama dediğimde onlar teşhir parasını ödesen bile gelmez falan dedi. Kimisi başkası tarafından sepete eklenmiş falen falan dedi. İstediğim parçaların çoğu değişerek sistem toplamak zorunda kaldım. Evde 60kya topladığım sistem mağazada 68kya çıktı. Bir de sorun olduğunda ilgilenmemi istiyorsan lisans almak zorundasın dedi. Windows lisansı pahalı olduğu için 4 yıllık Kaspersky almıştım.

Sondaki ilgilenme olayı yalan hocam. Kandırmışlar sağlık olsun.

Bu arada tarihi yeni gördüm. Neden konuyu hortlatıyorsunuz ki ? Bir de dalga geçer gibi bitti mi yazmış. Şaka gibi.

Sondaki ilgilenme olayı yalan hocam. Kandırmışlar sağlık olsun.

Bu arada tarihi yeni gördüm. Neden konuyu hortlatıyorsunuz ki ? Bir de dalga geçer gibi bitti mi yazmış. Şaka gibi.
Kardeşim onun ilgileneceğim dediği kutuya koyup servise gönderecek o kadar. Ben bilgisayarı kuran elemandan daha bilgiliyim zaten. Ramleri bile yanlış takmış ben düzelttim. İş onlara kalmaz. Ha kalırsa da kasayı götürdüğümde seve seve ilgilenecek.

Geri
Yukarı