İçimi dökmek istiyorum

Böyle kendi yaptıkları anlatarak ülkenin durumunu savunmaya devam edecek kadar kör müsün? Sokakta beni cep telefonuma göre durumumun iyi olduğunu düşünen dayılardan farkın yok.
Dayılar eskiye gore rahat bir hayatin olduğunu biliyorlar da ondan boyle davraniyor.

Ayrıca istediğim şeyleri zengin olmama rağmen gerçekleştirebiliyorum. Dayılar ne alaka anlamadım.

Öncelikler siyasal İslam'dan kurtulmamız lazım daha sonra tüm özel sanayiyi devleştirmemiz sonra mültecilere kapıyı göstermemiz gerek. Son olarak tasarruf yaparsak bir nebze olsa rahatlarız.
(Kendi düşüncem).

Ben kamp yapmak disinda bu aktivitelerin çoğunu yaptım ya. Vallahi.
Hatta PS3 oyun koleksiyonu da yapacağım. Eskiden yapamadım da içimde kaldı ondan.
Kamp yapmak da isterim lakin insanlara güven olmuyor. Hava atmıyorum, ülke abartildigi kadar kötü degil yani.

Yani? Sen yapabiliyorsun diye ülke ekonomisi şaha kalkmış mı oluyor? Senden banane ya 😀. Ben yapamıyorum diyorum.

Dayılar eskiye gore rahat bir hayatin olduğunu biliyorlar da ondan boyle davraniyor.

Ayrıca istediğim şeyleri zengin olmama rağmen gerçekleştirebiliyorum. Dayılar ne alaka anlamadım.
O dayılar da senin gibi kör bir şekilde sahip olunan veya yapılan bir şeyi göstererek ülkenin durumunu iyi zannediyorlar ya o alaka.

O dayılar da senin gibi kör bir şekilde sahip olunan veya yapılan bir şeyi göstererek ülkenin durumunu iyi zannediyorlar ya o alaka.

Muhatap olduğum tiplere bak hele. Ben ne güzel insan gibi bir seyler anlatıyorum, bir hayvan gibi şahsiyete geçiyorlar direkt. O zaman gidin annenize babanıza madem bakamıyorsunuz ve devlet de böyleydi, niye düşünmeden beni yapıyorsunuz deyin. Cunku sorumsuzluk bu ve sizin cahil, kor dediğiniz bireyler boyle davranır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanki sonucta bedava gelmiyor yanı. Bir çaba göstermeden ulaşmazsın bir seye.

15 yaşımdan beri her yaz çalışırım restoranda, sanayide falan. Çaba göstermediğimi ne biliyorsun? 15 yaşında eğlenmem gerekirken sanayide çalışmam normal mi? Onu sorgula önce. Daha doğru düzgün Türkçe yazamıyorsun, millete laf atma peşindesin.

15 yaşımdan beri her yaz çalışırım restoranda, sanayide falan. Çaba göstermediğimi ne biliyorsun? 15 yaşında eğlenmem gerekirken sanayide çalışmam normal mi? Onu sorgula önce. Daha doğru düzgün Türkçe yazamıyorsun, millete laf atma peşindesin.
Millete laf atmıyorum. Ben de inan 11-12 yasımdan beridir kendi dükkanımızda falan çalışıyordum zor zamanlar oldu. O zamanlar kötüydü ama su an hayatin eskiye göre güzel olduğunu düşünüyorum.
Bir seylere ulaşabiliyorum çabuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı