İçinizde kalan ukteler

Sosyal için konuşacak olursak, moderatörlük başvurusu yaptığım halde hala cevap gelmemesi.
Sosyal içindeki tek sıkıntım bile olabilir.
Gerçek dünyada, verdiğim yanlış kararlar.
bana niye hala dönmediler yahu?

Bana da donmediler :(. Selamlar chole price 🖐🏻. Sevdigim kiz için 2 defa tehdit edildim. O bir şey degilde cok safmisim beni sevmiyormus.

Ortam şartları uygun değildi diyelim. O zamanlar biraz çekingendim şu an öyle değilim ve o kızı halen seviyorum fakat bizden geçti gibi, neyse hocam sağlık olsun.Düşündükçe kendime sinirleniyorum hala.
O da açılmamış hocam, kendinize kızmayın şu kızlar herşeyi erkek tarafından bekliyorlar ilk olarak. O kaybetti siz değil.

O da açılmamış hocam, kendinize kızmayın şu kızlar her şeyi erkek tarafından bekliyorlar ilk olarak. O kaybetti siz değil.

Hocam zaten sevdiğini o belli etti dediğim gibi o zamanlar biraz içime kapanıktım, ben de onu deliler gibi seviyordum ama açılamıyordum işte. Halen de gözüm ondan başkasını görmüyor ama geçen geçti. Dostoyevski'nin bir sözü var "hayatım boyunca onu arıyor, bulamıyor, bulamayınca da kimseyi sevemiyorum' diye aynen o durum işte.

Bunca zaman karşı cinsle arama hep mesafe koymuşumdur, belki daha cüretkar ve özgüvenli olsaydım içimde koca bir ukte kalmazdı. Her şey tip değil diyorlar, çok doğru, asıl olay kendine güvenmende yatıyor. görünüşümü gören bir kaç kişinin övgüleri bu ukteyi daha da büyütüyor. Yanlış anlaşılmasın ego falan kasmıyorum, sadece olanı söyledim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı