İlk defa uçağa binen biri korkar mı?

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Yakın bir zamanda Ankara'ya uçak ile seyahat edeceğim ve yükseklik korkum var mı yok mu bilmiyorum. Sanırsam var. Sizce korkar mıyım nasıl bir his bu? Korkan biri için ne gibi tavsiyeler veririsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa binerken benzer endişelerim vardı, kalkış harici gayet normal bir otobüs yolculuğu gibi. Arada bir titriyor sadece:D Büyük bir uçağa bineceksen anladığım kadarıyla iniş ve kalkışlar da daha yumuşak oluyor.

Korkacak hiçbir şey yok. Ben de ilk defa bindiğimde korkuyordum. Sonra inişte oh dedim hep uçakla gidesim geliyor. Kalkarken kulakların basınçtan etikileniyor tek onda da sakız çiğne geçiyor. Korkulcak bir şey yok çok eğlenceli. Cam kenarına bin bence hem manzarayı seyredersin.

Korkçak bir şey yok bence.
Microsoft Flight Simulator oynadıysan ve kötü oyucuysan pilotlar bayağı Pro oyuncular söyleyeyim :D

Yakın bir zamanda Ankara'ya uçak ile seyahat edeceğim ve yükseklik korkum var mı yok mu bilmiyorum. Sanırsam var. Sizce korkar mıyım nasıl bir his bu? Korkan biri için ne gibi tavsiyeler veririsiniz?

Korkma hiçbir şeyi takma kafana böylee garip şeyler düşünme hani uçak düşücekte hayatım aynı The Forest gibi olacak olmaz öyle şey(Allah bilir) ama sen sakin ol yeter ben neye binersem telefona talet ne varsa ona bakarım manzaraya bakarım yani korkmana gerek yok.

Korktuğunu hissedersen oksijen maskesini takmayı dene, o sakinleştirmek ve sinirleri gevşetmek için orada aslında.
PP'nize ithafen...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı