İlk oyunumu satın aldım

Hala korsan olmadığını belirtiyorsunuz, okudunuz mu attığı mı?
Microsoft Türkiye distribütör satış şefi koray yüksel, firmanın satışa sunduğu ürünlerde çok net standartlarının olduğunu belirtti; Microsoft’un lisanslama usulleri dışında herhangi bir yöntemin geçerli olmadığını açıkladı. İnternette son derece ucuza satın alınan Microsoft ürün anahtarları da geçerli olmayan yöntemlere dahil.

Laptop ürüticilerine birçok Key veriliyor bunlarda el altından ya da başka yollarla yeni Key'ler geldikçe piyasaya sokuyorlar. O dediğin yüksel beyin dediğine gelecek olursak korsan demiyor bizim nezzimizde geçerli değil diyor bunuda 1500 TL bayılsın diye millet diyor. Korsan olsaydı korsan programlarla orjinalleştirdiğimiz gibi hemen yaklanırdı. Kaç senedir Retail Key kullanıyorum bir kerede sorun yaşamadım.
Korsan birşeyin YouTube'da büyük şirketler tanıtımını yapamaz yakalandığın an kanal kapatmaya kadar gider. Shift delete idi galiba ucuz satılan 16 TL'lik Key'lerin incelemesini yapıyordu.
Burada birçok kişi bir konuda hemfikirken tartışma haline bu konuyu getirmeniz biraz saçma.
Bilgi paylaşılarak çoğalır.

Aslında orjinal oyunlar için indirimleri ve kampanyaları takip etsek birde yeni çıkan bir oyunu hemen almak istemesek çok uygun fiyatlara orjinal oyunlar alacağız bende bir tane oyun ile başladım ama arkası geliyor illaki

İlk satın aldığım oyun Skyrim. Herhalde korsan halinde 100 saatten fazla oynamışımdır. Satın alınca bir 200 saat daha oynadım. Bazı oyunları önceden korsan oynadıysam eğer, param oldukça oynamayacak olsam bile alıyorum. Kul hakkı bunlar hep. Windows konusunda çaresizim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı