İmkansıza Aşık Olmak

6 sene sonra son durum güncellemesi yapıyorum. 😄 O sene tercih yapmamıştım mezuna kaldım. Gelgitli bir mezuna kalma senesinden sonra fena olmayan bir puanla İç Mimarlık bölümünü kazandım. Zamanla her şey azalıyormuş. Bir kızla tanıştım 1. sınıfta. Aşık olduk birbirimize o zamandan beri hala daha birlikteyiz. 2 sene sonrası için de düğün planımız var. O anılarım da çocukluk olarak kaldı. 😄 Uzun lafın kısası bir şeye takılıp kalmak hiç mantıklı değil. Unutulmasa da geçiyor. Hayatın insanın karşısına ne çıkaracağı belli olmuyor. Devam etmek lazım. 😊 (Bu arada kendisi sayesinde sigarayı da bıraktım. Size de tavsiyemdir harika oluyor.👍)

6 sene sonra son durum güncellemesi yapıyorum. 😄 O sene tercih yapmamıştım mezuna kaldım. Gelgitli bir mezuna kalma senesinden sonra fena olmayan bir puanla İç Mimarlık bölümünü kazandım. Zamanla her şey azalıyormuş. Bir kızla tanıştım 1. sınıfta. Aşık olduk birbirimize o zamandan beri hala daha birlikteyiz. 2 sene sonrası için de düğün planımız var. O anılarım da çocukluk olarak kaldı. 😄 Uzun lafın kısası bir şeye takılıp kalmak hiç mantıklı değil. Unutulmasa da geçiyor. Hayatın insanın karşısına ne çıkaracağı belli olmuyor. Devam etmek lazım. 😊 (Bu arada kendisi sayesinde sigarayı da bıraktım. Size de tavsiyemdir harika oluyor.👍)
Adınıza çok sevindim : )

Muhteşem, herkese nasip olmaz. Mutluluklar!

6 sene sonra son durum güncellemesi yapıyorum. 😄 o sene tercih yapmamıştım mezuna kaldım. Gelgitli bir mezuna kalma senesinden sonra fena olmayan bir puanla iç mimarlık bölümünü kazandım. Zamanla her şey azalıyormuş. Bir kızla tanıştım 1. sınıfta. Aşık olduk birbirimize o zamandan beri hala daha birlikteyiz. 2 sene sonrası için de düğün planımız var. O anılarım da çocukluk olarak kaldı. 😄 uzun lafın kısası bir şeye takılıp kalmak hiç mantıklı değil. Unutulmasa da geçiyor. Hayatın insanın karşısına ne çıkaracağı belli olmuyor. Devam etmek lazım. 😊 (bu arada kendisi sayesinde sigarayı da bıraktım. Size de tavsiyemdir harika oluyor.👍)

6 sene sonra bu konuyu hatırlayıp durum güncellemesi yapmanız çok iyiydi. Bu arada çok sevindim sizin adınıza.

Geri
Yukarı