İncehesap tarafından kandırıldım

• Konuyu başlatan Yoto
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
İade edin veya destek üzerinden iletişime geçin.
Edeceğim.
Hocam bana da hiç güvenilir gelmedi. Direkt olarak iade edin.
Öyle yapacağım.
Reklamlarda kullanılan görseller çoğu zaman gerçek ürünü yansıtmaz. FSP'nin giriş seviyesi PSU'larında çoğu zaman renkli kablolar oluyor.
Etiketler yer almıyor ve özellikle kabloların siyah olduğu ürün açıklamasında belirtilmiş. Sadece ben değil herkes açıklamasına ve görseline göre ürün satın alır diye düşünüyorum.
Öncelikle merhabalar hocam, aynı şey benim de başıma geldi fakat uyanana kadar maalesef iade süresi geçmişti. Sonrasında 2-3 tane hazır sistemlerde bu tarz etikete sahip hazır sistem gördüm bir tanesini buldum ve ekte belirttim. Toptan satılan ürünlere benziyor ben de öyle umuyorum. İade hakkınız varsa edebilirsiniz ama muhtemelen orijinal.
Dolandırıcılık resmen, orijinal olsa dahi görseller ve açıklamalarla sahtekarlık yaparak satmaları gerekmez, doğru diyorsunuz.

Şu konuya bakabilirsiniz hocam, bunda da aynı durum var galiba. @shinei
@Yoto PSU'nun etiketini atar mısınız?
image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Power chart, yani güç tablosu doğru. Görünürde de bir problem yok. Ben olsaydım sırf bunlar için uğraşmazdım. Kablolar için uğraşırım diyorsanız elbette sizin kararınız.
Merhaba, tekrardan incehesap ile görüşüp orjinal olduğunu doğrulattım. Kablo renk açıklamasının düzeltildiğini, istersem iade alabileceklerini söylediler. Ben de kablo rengini problem etmeyip 1 haftadır kullanıyorum. Gece, gündüz 7/24 çalıştı. Hiçbir sıkıntısı yok gibi, destekleriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, İncehesap üzerinden satın aldığım FSP marka PSU'nun görsellerinde sağında ve güç anahtarının üstünde etiketler olmasına rağmen gelen ürünün üzerinde etiketler yok. Ayrıca tamamen siyah kablolara sahip olduğunu belirttikleri için satın aldım ama rengarenk gökkuşağı gibi kablolar ile birlikte geldi. Sahte ürün mü gönderildi acaba?

Eki Görüntüle 1540550

Eki Görüntüle 1540551

Eki Görüntüle 1540552

Eki Görüntüle 1540553

İncehesap şaşırtmadı sözde müşteri memnuniyetine önem veren bir firma müşterihizmetlerine konu anlatırken arkada kikir kikir gülüyorlar banamı gülüyorlar yoksa ciddiyetsiz bir ortamdamı çalışıyorlar bilmiyorum ama çok ufak alışverişlerimi oradan yaparım oda gaminggecesi var diye yoksa işim olmayacak firmadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı