İncehesap Ve Aras Kargo Rezilliği

Açığı kapatmayana mı sövsem kullanana mı sövsem bilmiyorum. Bu sözü verilip gonderilmeyen kargolar için ceza kesilmeli.
Ortada usulsüzlük yok ki. Kargo firmasına ''Kargomu geç gönderdiniz şikayetçiyim'' desen kılıfları zaten hazır. E firmaya ''Ürünümü göndermediniz şikayetçiyim'' desen adamlar zaten ürünü kargoya verdiklerini belgelemişler. Her türlü sen haksızsın. Sorsan seni mağdur da etmemişler çünkü para iadeni yapmışlar. Biliyorum çok saçma ve üzücü ama durum bu maalesef.

Ortada usulsüzlük yok ki. Kargo firmasına ''Kargomu geç gönderdiniz şikayetçiyim'' desen kılıfları zaten hazır. E firmaya ''Ürünümü göndermediniz şikayetçiyim'' desen adamlar zaten ürünü kargoya verdiklerini belgelemişler. Her türlü sen haksızsın. Sorsan seni mağdur da etmemişler çünkü para iadeni yapmışlar. Biliyorum çok saçma ve üzücü ama durum bu maalesef.
Ortada usulsüzlük var, gün gibi ortada. Yasal düzenleme olmadığı için usulsüzlük sayılmıyor sadece. Kargo iade verildikten hemen sonra ücretin yatırılması gerek, sonuçta iade verildikten sonra geri göndermiyor kargo firması.1 ay bekletilecek bi durum yok. Ben nasıl tek tıkla ödediysem onlar da tek tıkla geri yatıracak.

Ortada usulsüzlük var, gün gibi ortada. Yasal düzenleme olmadığı için usulsüzlük sayılmıyor sadece. Kargo iade verildikten hemen sonra ücretin yatırılması gerek, sonuçta iade verildikten sonra geri göndermiyor kargo firması.1 ay bekletilecek bi durum yok. Ben nasıl tek tıkla ödediysem onlar da tek tıkla geri yatıracak.
Kesinlikle haklısın. Usulsüzlük yok derken kastım her şeyin kaleme uygun yapılmasıydı. Ortada elbette bir mağduriyet var.

Arkadaşlar 21.05 tarihinde ince hesap Gaming geceleri kampanyasından iki adet ekran kartı siparişi ettim. Aras kuryeye verdiler kargomu. Bekle bekle sinirlerim bozuldu ve en sonunda 07.06 tarihinde dağıtıma çıkardılar kargomu. Ertesi gün kargo hareketlerine baktığımda adreste bulamadıklarını, iade ettiklerini gördüm. Bu arada kargoyu arıyorum 20 dakika bekletiyor, ve açmıyorlar. Bundan sonra 30 gün daha geçiyor ve paramı iade etmiyorlar. Bu sırada alacaklı sürekli gibi arayıp bağırıp çağırıyorum. En sonunda şikayet var sitesine yazdım ve bu gün yatırdılar paramı.

Sonuç olarak; kargonuzu banka kartı, evrak vs. dağıtımı yapan bir firmaya verdi gösteriyorlar ve firma kargonuzu hiç getirmiyor. 50 gün boyunca binlerce liranızı kullanıyor bu çakallar. Bana bir firmayı hatırlattı bu durum🤔. İstanbul bilişim?

Yurtiçi kargoyla geldi benim ekran kartım.

Geri
Yukarı