İncehesap ve QP Bilişim hizmet kalitesi farkı

Lemi Galip

Megapat
Makaleler
1
Yer
Nevşehir Merkez
Iki adet HD120 fan aldım. Biri İncehesap diğeri ise QP Bilişim. Iki firma arasındaki farkı anlatmak gerekirse, QP Bilisim ile yaptığım alışveriş daha hizli ve gelen ürün güzelce korumaya alınmış, ürünün koruma bandı sağlamdı. İncehesap'tan gelen fan direkt öyle konulmuş. Bir korumaya alınmamış ve üzerinde bulunan bant kesikti. Fan sağlam olduğu için ve sıkıntısı olmadığı için umursamadım ama ya teşhir ya da iade ürünü gibiydi (fan sağlam).

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötülemek istemem fakat İncehesap'tan ürün aldığımda (2 yıl kadar oluyor) bildiğin iadeden gelen ürün bana satılmıştı bildiğiniz güvenlik bantları açılmış. Ondan sonrada alışveriş yapmadım.
Kötülemek istemem fakat İncehesap'tan ürün aldığımda (2 yıl kadar oluyor) bildiğin iadeden gelen ürün bana satılmıştı bildiğiniz güvenlik bantları açılmış. Ondan sonrada alışveriş yapmadım. Sinerji bilgisayar bu konu da epey iyi.

Bilgilendirici olmuş. Alışveriş yaparken dikkat etmek önemli. Sonuçta alınan ürünler pahalı ürünlerde olabiliyor.

QP bilişim işini fazlası ile iyi yapan bir firma. 4 adet alışverişim oldu ve hepsi gayet güzel paketlenmişti hızlı bir şekilde bana ulaştı. İncehesap Abdullah denen adam tarafından şişirilmiş bir firma işte.
QP'nin iyi olması İncehesapın kötü olduğu anlamına gelmez ki. Donanım Arşivinin neyini beğenmedin acep?

Kötülemek istemem fakat İncehesap'tan ürün aldığımda (2 yıl kadar oluyor) bildiğin iadeden gelen ürün bana satılmıştı bildiğiniz güvenlik bantları açılmış. Ondan sonrada alışveriş yapmadım.
Aynı dostum bant açılmıştı. Bende düşünmüyorum artık.
Birde şöyle bir şey var Qp 10 satıyorsa İncehesap 100 satıyor bunun etkiside var.
100 tane satması bunu yapacağı anlamına gelmez tam tersini yapması gerekiyor. Büyük kitleye hitap ediyorsun daha cok özen göstermen lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı