İndeks Kitap Rezilliği

sefa_41

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 **Msi GTX 1070Ti Gaming X** Team T-Force 4x8 3200MHz CL16** Asus Prime B450M-A II **BenQ XL2411 144Hz@1ms**
Meslek
Uçak Teknikeri
Bilinen bir site diye kitaplarımı buradan sipariş ettim fakat 1 haftadır siparişim hazırlanamadı. Acaba kitap Mars'tan mı geliyor? Telefonla arıyorum, ulaşamıyorum. Facebook'tan yazıyorum, yoğunluk var, aciliyet talep edeyim sizin için diyorlar. Acaba bu firmada tek insan mı çalışıyor? Bir de Türkler kitap okumaz, ders çalışmaz derler ve şunu da ekliyeyim. Derince/Kocaeli MNG Kargo şubesini bilen bilir, rezaletin ta kendisi, bir de onları beklerim 1 hafta. İmkanınız varsa internetten kitap almayın.

kitap.PNG

Bkm kitabevinden alıyorum kitaplarımı 3 günde geliyor genelde size de tavsiye ederim iade edin kargolama işlemi başlamadan bence.
İade edebilsem anında edeceğim zaten. İade kısmında sipariş gözükmüyor, sanırım ürünler elimize ulaştığında o sekme açılacak.

&
İade edebilsem anında edeceğim zaten. İade kısmında sipariş gözükmüyor, sanırım ürünler elimize ulaştığında o sekme açılacak.a
Eline ulaşınca sekmenin açılmasının bi anlamı yok BKM kitapevi ve D&R tercih edin bence internetten her zaman daha ucuza geliyor kitaplar ben witcherin 5 kitabını gittigidiyordan set halinde 97 liraya almıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı