İnsanlar neden bu kadar kırıcı?

Kötüymüş hocam, ben direk konuyu terkederdim.

Denecek şey çok az.
Bence forumdaki en kötü olay, birinin yanlış bir şey söylemesi üzerine 50 kişinin mesajı alıntı yapıp kahkaha ifadesi atması. Alıntıda da çocuk azarlar gibi azarlaması. Normal bir şekilde anlatmak veya yanlış bir şey söyleyeni alttan almak yok. Zaten bu kahkaha ifadesi mizah içeren mesajlara atılsın diye yok mu? Neden insanları eziklemek için kullanılıyor anlamış değilim.

Etiketlendiğime dair bildirim geldi ama sonradan kaldırdınız sanırım.
resim_2021-05-11_183551.png

@theYagi

Bence forumdaki en kötü olay, birinin yanlış bir şey söylemesi üzerine 50 kişinin mesajı alıntı yapıp kahkaha ifadesi atması. Alıntıda da çocuk azarlar gibi azarlaması. Normal bir şekilde anlatmak veya yanlış bir şey söyleyeni alttan almak yok. Zaten bu kahkaha ifadesi mizah içeren mesajlara atılsın diye yok mu? Neden insanları eziklemek için kullanılıyor anlamış değilim.

Daha az önce başıma geldi, 200TL Klavye önerisi isteyen bir arkadaşa birisi Gamepower Warlock yazmış, herkes linçlemiş neredeyse.

Ben sırf o yüzden konulara yorum atmaya korkuyorum.

Konuyu onaylayan hocam düzenledi muhtemelen.

En çok mesajım o konulara, sizi çok iyi anlıyorum.
Gerçekten yediğim linçin ne haddi ne hesabı var.

Gerçekten yardım etmek için yazıyorum ancak o tarz durumla karşılaşınca, içimden ister istemez millet ne yaparsa yapsın banane diyorum. Çok fazla forum gezdim, kahkaha atıp aşağılama olayını tek burada gördüm.

Geri
Yukarı