İnsanlar neden güzel ve çirkin ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gabe NEWELL çok mu yakışıklı? Değil fakat adamın yaptığı şeyler onun çirkin ya da güzel olmasını sağlıyor. Adam işinde başarılı ve çok güzel paralar kazanıyor. Kısacası Başarı=Para=Tip=İstediğin her şey.

Derslerine odaklan, sürekli kendine bir şeyler katmaya çalış.

Kardeş siz beni görseniz tipsizlikten 15 sene yatar dersiniz. Ben her zaman bilgisayar bilgim sayesinde kızlara yakınlaştım başka türlü arkadaşım olmazdı. Ama lisede işler değişmeye başladı sanki. Şuan lise 2. siniftayim ve okul değiştirdim bu sene zaten nakil islemleri ve yeni sınıfın bizi dışlaması yüzünden çok sorun çektim ama eski okulumda ki kızlar sınıfta ben gidince adam kalmadığını söylediler ve çok ciddilesmeye başladık ben zaten yakışıklı olmadığımı biliyorum ama kızlar bana senin gibi iyi bir arkadaşım olduğu için çok sansliyim diyorlar ve sinirim bozuluyor. Önemli olan iç güzellik ne yapalım da sevdiğim kız bana ''kanka'' diyince içim kan ağlıyor. Bunları neden anlattım emin değilim.[emoji1] [emoji1] [emoji2] [emoji3]

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevdiğin kızı her gün görüp adama bunun nasıl koyduğunu en iyi ben bilirim galiba. :/

Yakınında olup yanında olmamak...

Ergenlikte çok sık yaşanan bir durum. Üniversite 2 ye kadar Sürer ama sonra kızlarla aran iyi olur.

Bence iş tipte değil emin ol. Mesela ben lise sondayım. Kızlar sırf komik diye ne tipsizlerle sevgili oluyor. Tip için gezen kızdanda fazla bir şey bekleme. Bu gün sevgilin olur yarın başka birini daha yakışıklı bulur onla sevgili olur. Bu yüzden lise hayatım boyunca teklif etmelerine rağmen hiç kimseyle sevgili olmadım. Çünkü kafa yapısı oturmuş kimse yok. Tavsiyem sende canını sıkma. Eğer çok istiyorsan bu iş insanlarla samimi olmaya bakar. Yani sınıfta arkadaşlarını satma, biraz eğlenceli ol insanlar senle takılmaya başlayacaktır.

Senin bence yapman gereken onlara cevap vermeden sabırlı ve sakin kalmandır.
Cennet ucuz değil, Cehennem dahi lüzumsuz değil.

En adaletlisi muhakkak ki Allah'dır. Biri yakışıklıdır fakat aptaldır, birisi ise çirkindir fakat zeki ve akıllıdır. Sor bakalım onlara:
İsteyerek mi öyle yaratıldım? Siz de böyle yaratılabilirdiniz.
Fakat öyle insanların %99'unun vereceği cevap şu: Ben öyle yaratılmadım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı