Instagram hikayem yüzünden okul hakkımda soruşturma başlatacağını söyledi

Metin küfür içeriyor. Buraya tıklayarak aşağıda anlattığım hikayeye ulaşabilirsiniz.

ınstagramhıkayesi.png

Ne yazmışsınız? Hiçbir şey anlaşılmıyor. Bence dava açılmaz, çünkü okulun adı, şahıs adı falan yok. Ama disiplin olabilir, çünkü senin o okulda okuduğunu ve söylediklerini okuduğun okula dediklerini biliyorlar.

Ne yazmışsınız? Hiçbir şey anlaşılmıyor. Bence dava açılmaz, çünkü okulun adı, şahıs adı falan yok. Ama disiplin olabilir, çünkü senin o okulda okuduğunu ve söylediklerini okuduğun okula dediklerini biliyorlar.
Yalnız devletin memuruna ve kurumun işleyişine aleni hakaret etmiş. Kaldı ki hangi okulda okuduğu belli. Okumadığı okula küfür edecek hali yok ya.

İnşallah, ceza aldım diye konu açarsın. İleride görüp pişman olacaksın. İşte o zaman ben ne yaptım diyeceksin. Ne derler bilirsin: SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ. NE EKERSEN ONU BİÇERSİN, NE PİŞİRİRSEN ONU YERSİN.
Ceza alman gerekiyor.

İnşallah, ceza aldım diye konu açarsın. İleride görüp pişman olacaksın. İşte o zaman ben ne yaptım diyeceksin. Ne derler bilirsin: SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ. NE EKERSEN ONU BİÇERSİN, NE PİŞİRİRSEN ONU YERSİN.
Ceza alman gerekiyor.
Pişman olmaz maalesef. Pişman olacak insan utanır. Bu halen kendisini savunuyor.

Geri
Yukarı