Instagram'ı bırakmak istiyorum

Sadece Instagram değil YouTube hariç tüm eğlence platformları. Yani silmek istiyorum dursun eşin dostun hikayelerine bakarım diyorum keşfetinden çıkamıyorum günde en az 8 saat instagramdayım :( çözüm bulmam lazım gençliğim elimden kayıp gidiyor.
Kendine bir an güven ve sil. Ardından bir hobi bul. Hobinle 1-2 hafta uğraşınca onu geri yüklemek aklına gelmeyecek zaten.

Sadece Instagram değil YouTube hariç tüm eğlence platformları. Yani silmek istiyorum dursun eşin dostun hikayelerine bakarım diyorum keşfetinden çıkamıyorum günde en az 8 saat instagramdayım :( çözüm bulmam lazım gençliğim elimden kayıp gidiyor.

Bende Twitter'da böyleydim 2sn hiç tereddüt etmeden sildim sonrada yükleyesim geldi ama kendimi başka şeylere yönlendirdim mesela oyun oynuyordum bilgisayarda ben.

Sil Instagram'ı, kendine zaman geçirtecek bir hobi bul. Belli bir süre sonra gerek duymuyorsun indirmeye. Yaklaşık 2 haftadır kullanmıyorum, gerçekten mutlu hissediyorsun kendini.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dibin dibini görmeden bırakman çok zor. Ne kadarar çaresiz olduğunu hissedersen o zaman şip şak bırakırsın.

Ben Instagram'a girip baktım 4 saat geçirdiğimi gördüm ve hesabımı dondurup sildim. 1 haftadır boşluktayım. Dün WhatsApp'da sildim zaten mesajlaştığımız yok, bari kurtulayım dedim. Açıklamalara da Discord veya numaramdan ulasabilirsiniz dedim. Bir dahaki hedefim oyundan kurtulmak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı