İnventus Unlost PC özelleştirme

Arkadaşlar sistemi ve fiyatını yazayım öncelikle.
Cooler Master MB511 650W +80.
Ryzen 3 3100.
G.Skill 2x8 3200 MHz bellek.
Gigabyte B450M S2H.
MSI GTX 1650 Super Gaming X.
Kingston A2000 500 GB M.2 SSD.
Bu sistem 5418 TL arkadaşlar, GTX 1660 Super Ventus yaparsam 5700 TL'ye çıkıyor ancak bütçemi zorluyor. Bu şekilde bu fiyata alınır mı bu sistem?
Parçaları kaliteli gibi duruyor ancak fiyatına göre ekran kartının düşük kalmasından endişe ediyorum. Sizce alınır mı?

Gaming X modeli zengin modelidir. Super Ventus'un da isinma problemi var. Unlost sistemi alinmaz. Bronze sertifaka yok PSU'da. SSD yanlis hatirlamiyorsam kronik sorunluydu. 5K butceli sisteme daha iyi anakart koyulunabilirdi.

Bu parçaları dışardan ayrı ayrı topladığım zaman bunun üstünde bir fiyat çıkıyor.

Sinerjiye baktinizmi da?
Ben Gigabyte derim INNO3D ve Galax pek bilindik gelmedi bana.

Galax bilindik bir kart. Aslinda ikisi de bilindik bir kart. Gigabyte ve Galax F/P konusunda basa bas yarisan markalardir.

Gaming X modeli zengin modelidir. Super Ventus'un da isinma problemi var. Unlost sistemi alinmaz. Bronze sertifaka yok PSU'da. SSD yanlis hatirlamiyorsam kronik sorunluydu. 5K butceli sisteme daha iyi anakart koyulunabilirdi.

Sinerjiye baktinizmi da?

Galax bilindik bir kart. Aslinda ikisi de bilindik bir kart. Gigabyte ve Galax F/P konusunda basa bas yarisan markalardir.

Ama Gigabyte MSI ASUS gibidir.Hem Soğutma anlamında daha başarılı bı firma

Sinerjiye baktinizmi da?

Cooler Master +80 li psu yamuk yapmaz sanırsam.İnternetten baktığım testlerde super ventus 70 dereceyi görmedi bile nasıl bir ısınma problemi var ? SSD'nin her hangi bir kronik sorunu yok araştırdım.Bu bütçeli sisteme genelde herkes bu anakartı koyuyor fp açısından.Benim araştırmayla elde ettiğim bilgiler bunlar.Sinerjiye bakmadım onada bakayım.

Cooler Master +80 li psu yamuk yapmaz sanırsam.İnternetten baktığım testlerde super ventus 70 dereceyi görmedi bile nasıl bir ısınma problemi var ? SSD'nin her hangi bir kronik sorunu yok araştırdım.Bu bütçeli sisteme genelde herkes bu anakartı koyuyor fp açısından.Benim araştırmayla elde ettiğim bilgiler bunlar.Sinerjiye bakmadım onada bakayım.
70 dereceyi görmedi diyorsunuz ama internetten baktığınızla gerçekteki bir olmuyor. Ben 1660S gibi bir GPU'da 3 fanlı bir ekran kartı kullanıyorum buna rağmen 75 derecelere çıkıyor. Super Ventus ısınıyor.

Hocam konuyu biraz hortlatıyorum ama 5000TL seviyesine 1660 Super'li toplayabirsiniz.
569 TL MSI B450 -a Pro Max
987 TL R3 3100.
800 TL 600W 80+kasa.
8 GB 3200 MHz 280 TL.
1660 Super 2300 TL INNO3D.

Hocam konuyu biraz hortlatıyorum ama 5000TL seviyesine 1660 Super'li toplayabirsiniz.
569 TL MSI B450 -a Pro Max
987 TL R3 3100.
800 TL 600W 80+kasa.
8 GB 3200 MHz 280 TL.
1660 Super 2300 TL INNO3D.
Hocam r52600,16 ram, biostar b450,palit 1660 Super, fsp 600w, crucial p1 500 GB sistemi 5600 liraya aldım 2 ay önce :) cevabınız için teşekkür ederim

Geri
Yukarı