iPhone 11 alınır mı?

omar213

Hectopat
Huawei Mate 10 Lite'dan iPhone 11'e geçmeyi düşünüyorum bütçem o kadar yetiyor. Sizce geçilir mi? Çünkü iPhone 11'in ekranı kötü diyorlar. Mate 10 Lite'a göre iyi gelir mi merak ediyorum.

O fiyata daha mantıklı telefonlar var.
S21 FE, S21 ve S22.

iPhone 11'in fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum onunla aynı fiyat bandındaki telefonlarla kıyaslayınca iPhone 11 pek mantıklı gelmiyor.
Ama iOS seviyorum diylrsanız o ayrı.

Samsung almayı düşünmüyorum ya da Android diyeyim çünkü belli bir süre sonra çok fazla yavaşlıyor.

Sıfıt alacağım 2. ele güvenmiyorum ve uğraşmak istemiyorum.

Samsung Galaxy S22 sıfır iPhone 11'e vereceğiniz fiyata bunu alın daha iyi.
2. elden alırsanız iPhone 11 alınabilir sıfır fiyatını hak etmiyor (kamera hariç)

Samsung almayı düşünmüyorum ya da Android diyeyim çünkü belli bir süre sonra çok fazla yavaşlıyor.

Zamanında Apple iPhone 5-6-7'ye de gizliden performans kısıtlaması yaptıydı hatta Fransa bu yüzden dava açmıştı.

Yani ileriki zamanlarda aynı şeyler uygulanırmı bilemem. En azından S22'de performans kısıtlamasının geldiği zaman içine ROM atarsınız. Güzel ROM bulabilirsenizde orijinal ROM'dan daha iyi performans alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 sıfır iPhone 11'e vereceğiniz fiyata bunu alın daha iyi.
2. elden alırsanız iPhone 11 alınabilir sıfır fiyatını hak etmiyor (kamera hariç)

Zamanında Apple iPhone 5-6-7'ye de gizliden performans kısıtlaması yaptıydı hatta Fransa bu yüzden dava açmıştı.
Şuan öyle bir durum var mı?

Şu an öyle bir durum var mı?

Ben yok diye biliyorum arkadaşım iPhone 7 kullanıyor ve gayet hızlı.

Geri
Yukarı