iPhone 11 alınır mı?

Güncellik açısından o fiyat verilebilir gibi gelmiyor, eğer bana uyar dersen onun yerine daha güncel cihaz olan SE 3 öneririm veya 2.ele yönelebilirsin iPhone tarafında. Veya Android olarak s serisi cihaz bakabilirsin.

Son düzenleme:
799 dolarlık S22 varken, S10 ayarındaki 399 dolarlık iPhone 11'e o paraları vermek mantıklı değil. MacBook'lu ekosisteminiz olsa dahi alınmaz, ikinci ele yönelirsiniz.

Buradaki arkadaşlarda benzer şeyler söylemiş bende alınmaz diyorum yani o fiyata daha güncel Android cihazlar var ben S22 aldım yakın zamanda bataryası idare eder ama bana yetiyor eğer iOS dışında bir şey kullanamam demiyorsanız Android bakmak bence daha mantıklı.

Sıfır olarak alınmaz, ikinci el uygun bulunursa alınır. Bütçe nedir ?
Hocam bence ikinci el de alınmaz. Zaten sıfır fiyatı 24.000 TL. İkinci el temiz fiyatları da en az 15-16K'dır. O bütçede S21 FE ve Honor 90 varken hiçbir şekilde iPhone 11 alınmamalı diye düşünüyorum.

iPhone 11 alınır mı? Alınırsa neden alınır? Alınmazsa neden alınmaz? Eksileri ve artıları nelerdir? Yerine önerebileceğiniz telefon var mıdır?
Her türlü İphone cihazı için şunu söyleyebilirim
-Güvenli: telefonu crackletmediğin sürece virüs bulaşma olasılığı çok zor Antivirüsle uğraşmama gerek yok.
-Seçenek sayısı: En basit şeylerde para vermem gerek. Eğer bir Android kullanıyorsan alternatif seçeneklerin oluyor uygulamalar konusunda ama App Store daha seçici bu konularda. Bir anime uygulaması indirip izleyebilecekken sırf İphone kullandığım için Netflix vb. uygulamalara para vermem lazım aynısı Spotify içinde geçerli
- Kişiselleştirme: Diğer insanların telefonuyla benim telefonum aynı cihaz adam kendi hesaplarına giriş yapsa onun için hiç bir şey değişmez aynen kullanır. Kişiselleştirme seçenekleri çok kısıtlı.
-Fiyat: Donanımsal olarak bu tarz bir cihaza göre pahalı sırf adı var diye biraz daha para veriyorsun.
İos cihazlar iş adamları için uygunlar ama bizim gibi sıradan insanlar için özgürlük daha önemli bana kalırsa he tabii her şeyim orjinal olsun virüsde bulaşmasın diyorsanız yinede bir seçenek ben şahsen kendimi sırf bu sebeplerden Android cihazları daha kullanışlı bulmuşumdur.
Not: Aslında kişiselliştirme belirli bir noktaya kadar mevcut fakat o da tahmin edeceğiniz üzere ücretli bir hizmet.

Yeni konular

Geri
Yukarı