iPhone 11 Ekran Kalitesi Nasıldır?

Bu zamana kadar hep düşük veya orta bütçeli telefonlar kullandım. Aslında yine öyle yapacaktım ama bu sefer hem bir iOS deneyimi yaşamak istiyorum hem de yüksek bütçeli bir telefon kullanmak istiyorum. Aklımda iPhone 11 var ama ekran kalitesinden şüphe ediyorum. Sanırsam IPS LCD panel kullanıyor ve ekran çözünürlüğü biraz düşük gibi. Kullananlar varsa ekran hakkında deneyimini yazarsa sevinirim. :)

Ekran kalitesi ortalama.

Bu, telefondan beklentinizle alakalı tamamen diye düşünüyorum.
3 yıl OnePlus 7 Pro kullandım (2 k AMOLED ekranı var) Şimdi iPhone 11 kullanıyorum.
Bir eksikliğini çektiğimi söyleyemem, tamamen algı (gözünüz alışıyor) Sizin için film izlemek, dizi izlemek, fotoğraf video editleme vs. birinci önceliğinizse tabii ki ekranı iyi bir telefon tercih edin ama sadece yazılım kalitesi ve optimizasyon için iPhone istiyorsanız bu konuyu göz ardı etmeniz gerekiyor.

Evet beyaz ekranda yakından bakınca da belli oluyor.

Ekran kalitesi ortalama.

Bu, telefondan beklentinizle alakalı tamamen diye düşünüyorum.
3 yıl OnePlus 7 Pro kullandım (2 k AMOLED ekranı var) Şimdi iPhone 11 kullanıyorum.
Bir eksikliğini çektiğimi söyleyemem, tamamen algı (gözünüz alışıyor) Sizin için film izlemek, dizi izlemek, fotoğraf video editleme vs. birinci önceliğinizse tabii ki ekranı iyi bir telefon tercih edin ama sadece yazılım kalitesi ve optimizasyon için iPhone istiyorsanız bu konuyu göz ardı etmeniz gerekiyor.

2021'de açılmış bir konu, ayrıca @Zerolite Allah aşkına gerçekten çok saçma ve sinirlendiğim bir durum, raporluyorum moderatörler suç değil diyor, kaç yıl önce atılmış bir konuyu nasıl bulabiliyorsunuz gerçekten anlamıyorum, yazacak konumu yok?

2021'de açılmış bir konu, ayrıca @Zerolite Allah aşkına gerçekten çok saçma ve sinirlendiğim bir durum, raporluyorum moderatörler suç değil diyor, kaç yıl önce atılmış bir konuyu nasıl bulabiliyorsunuz gerçekten anlamıyorum, yazacak konumu yok?

Raporluk bir sebep yok, ayrıca forumların olayı da budur. Kaç senelik gönderiler üzerinden bilgi ve fikir paylaşı mıdır iyi sosyaller.

Raporluk bir sebep yok, ayrıca forumların olayı da budur. Kaç senelik gönderiler üzerinden bilgi ve fikir paylaşı mıdır iyi Sosyaller.

İnsanlar bir şeyler araştırırken eski konulara da bakabilir evet ama eski ve sahibinin sorusuna cevap verilmiş bir konuyu tekrardan gün yüzüne çıkartmak kötü diyorum ben.

İnsanlar bir şeyler araştırırken eski konulara da bakabilir evet ama eski ve sahibinin sorusuna cevap verilmiş bir konuyu tekrardan gün yüzüne çıkartmak kötü diyorum ben.
Telefonu bende yeni aldığım için karşıma çıkan gönderiye yorum eklemenin nesi yanlış hocam? Şuanda bile hala bu soruyu aratan arkadaşlar var onlar için güncel bir yanıt olmuş oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı